هنروتجربه: مارتین اسکورسیزی و پل شریدر همکاری جدیدی را آغاز می‌کنند.

مارتین اسکورسیزی و پل شریدر که پیش‌تر به عنوان کارگردان و نویسنده در فیلم‌های «آخرین وسوسه مسیح»، «راننده تاکسی» و… همکاری داشتند با سریالی در مورد ریشه‌های مسیحیت بار دیگر کنار یگدیگر خواهند بود.

پل شریدر در مصاحبه با نیویورکر از این پروژه صحبت کرده و در پاسخ این پرسش که آیا تاکنون به فکر پروژه‌ای برای پلتفرم‌های آنلاین بوده‌اید، گفته است: «بله من و مارتین اسکورسیزی در حال برنامه‌ریزی پروژه‌ای هستیم و امکان آن هست که یک سریال سه ساله در مورد ریشه‌های مسیحیت بسازیم».

او در توضیحی بیشتر عنوان کرد: «برای ساخت این سریال درام با استناد به متون قدیمی و روایات به جا مانده از قرن یکم استفاده می‌کنیم؛ یعنی زمانی که هنوز کتاب عهد جدید وجود نداشت و تنها سه روایت از آن دوره به جای مانده است».

در حال حاضر اسکورسیزی و شریدر هر دو درگیر پروژه‌های دیگری هستند و اسکورسیزی هفته پیش فیلم‌برداری درام وسترن «قاتلان ماه کامل» را شروع کرد و شریدر نیز جدیدترین فیلمش با عنوان «شمارنده کارت»/ the card counter را با بازی اسکار آیزاک کامل کرده است. شریدر گفته بود اسکورسیزی در تکمیل چهار سکانس فیلم به او کمک رسانده است.

ایندی وایر