هنروتجربه:فیلم کوتاه «زنگ تفریح» به کارگردانی نوید نیکخواه آزاد به مسابقه بین الملل سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی گرند ریور Grand River در کانادا راه یافت.

«زنگ تفریح» در ادامه حضور جهانی، در بخش رقابتی سیزدهمین دوره جشنواره گرند ریور «Grand River» در کانادا به نمایش درمی‌آید و با آثار شاخصی از دوازده کشور جهان به رقابت می‌پردازد.

این فیلم که بیش از پانزده حضور جهانی را پشت سر گذاشته، در جشنواره‌های شاخص مورد تأیید آکادمی اسکار از جمله جشنواره فیلم کوتاه ازمیر در ترکیه و جشنواره سینه لبو در شیلی حضور داشته و از افتخارات آن می‌توان به کسب جایزه بهترین بازیگر از سی و سومین دوره جشنواره دانشجویی Living Skies»کانادا و جایزه بهترین فیلم کوتاه از هجدهمین جشنواره آکسفورد در آمریکا اشاره کرد.

جشنواره گرند ریور که به نمایش و عرضه آثار مستقل سینمایی از کانادا و سراسر جهان در منطقه واترلو می‌پردازد،در این دوره با حضور طیف متوعی از آثار از دوازده کشور دنیا و در هشت زبان متفاوت از سیزده تا هجده اردیبهشت به صورت مجازی برگزار می‌شود. پخش جهانی «زنگ تفریح» برعهده شرکت اسپانیایی «FeelSales» است.  موژان کردی، ریحانه نبی‌یان، نیلوفر شکوهی‌نیا و غزل خلیلی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

فیلم کوتاه «زنگ تفریح» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی نوید نیکخواه آزاد تولید شده و محصول «شمید فیلم» است.