هنروتجربه: رابرت دنیرو که در هنگام ساخت فیلم جدید مارتین اسکورسیزی به نام «قاتلان ماه کامل» آسیب دیده، برای درمان به نیویورک بازگشته است.

رابرت دنیرو که برای فیلم‌برداری فیلم «قاتلان ماه کامل» جدیدترین فیلم مارتین اسکورسیزی در اوکلاهما حضور داشت، به دلیل جراحت به خانه‌اش در نیویورک بازگشت.
دنیرو در این فیلم سینمایی در کنار لئوناردو دی کاپریو نقش‌آفرینی می‌کند. هنوز مشخص نیست جراحت دنیرو تا چه حد جدی است اما این جراحت سر صحنه فیلم‌برداری ایجاد نشده بلکه در زمان استراحت او رخ داده و پای او آسیب دیده است.
«قاتلان ماه کامل» که از تولیدات اپل است، در مناطق باتلسویل، پاهوسکا و اوسیج کانتی در اوکلاهما فیلم‌برداری می‌شود. طبق گزارش‌ها به نظر می‌رسد که دنیرو روز گذشته به نیویورک بازگشته تا از امروز به درمان خود بپردازد.
«قاتلان ماه کامل» حال و هوای سال ۱۹۹۱ را تداعی می‌کند و از اتومبیل‌های قدیمی در آن استفاده شده است. رابرت دنیرو نیز در حین رانندگی یکی از این خودرو‌ها دیده شده است.
اولین تصویر دی کاپریو در فیلم جدید اسکوسیزی که ۲۰۰ میلیون دلار بودجه تولید برای آن در نظر گرفته شده، هفته گذشته منتشر شد.

رابرت دنیرو هم‌چنین قرار است پس از همکاری با اسکورسیزی، در فیلمی کمدی با عنوان «درباره پدر من» به کارگردانی لورا تروسو در نقش پدر سباستین مانیسکالکو کمدین ایفای نقش کند. مانیسکالکو فیلم‌نامه این فیلم را با همکاری آستین ارل نوشته است. این فیلم بر مبنای زندگی خود مانیسکالکو که استندآپ کمدینی شناخته شده است ساخته می‌شود و از پدر ایتالیایی مهاجر وی می‌گوید.

ورایتی