هنروتجربه: مستند «بچه های محله شیرآباد» تازه‌ترین مستند رایا نصیری که قبلا «دژاوو» را در هنروتجربه اکران کرده بود، در زاهدان به پایان رسید.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی این پروژه، مستند «بچه های محله شیرآباد» طی چهار سال تحقیق و پژوهش سرانجام در آخرین سفر به زاهدان به اتمام رسید و وارد مراحل فنی شد.

این مستند روایت‌گر زندگی کودکان یکی از محله‌های حاشیه نشین شهر زاهدان است. شیرآباد یکی از محله‌های پر خطر این شهر است که زنان و کودکان علاوه بر محرومیت‌های اقتصادی با انواع آسیب‌های اجتماعی روبه‌رو هستند.

رایا نصیری کارگردان فیلم سینمایی «دژاوو»، فیلم‌ساز و بازیگر سینما هم زمان با ساخت این فیلم تدوین مستند دیگرش با عنوان «عشق؛گم شده» را برعهده دارد او هم‌چنین به عنوان بازیگر در فیلم های سینمایی «چکمه»، «تنها دوبار زندگی می کنیم»،« دختر، پدر، دختر» و «امتحان» حضور داشته است. این کارگردان به زودی ساخت دومین فیلم سینمایی خود را در تهران آغاز می کند.

عوامل این مستند عبارتند از کارگردان، محقق و نگارش: رایا نصیری، فیلم‌بردار: احسان عمیدیان، صدابردار: میثم حسنلو، مدیر تولید و دستیار کارگردان: منصور میرشکاری، عکاس: سیاوش صدیق، طراح پوستر: هلیا رفائی، دستیار فیلم‌بردار: پیمان شکری، مشاور محلی: زینب رحمان زاده، تدارکات: محسن داوود نژاد، دستیار تولید:حامد بلوچی، تهیه کننده: رایا نصیری، روابط عمومی: منصوره بسمل، سرمایه گذار: الهه ثقفی