هنروتجربه: وقتی اعلام شد که جی‌جی آبرامز و کمپانی تولیدی‌اش «بد روبات» در ساخت پروژه‌های ابرقهرمانی مختلف دی‌سی برای «وارنرمیدیا» همکاری خواهد داشت، علاقه‌مندان تصور کردند که این فیلم‌ساز هم در مرحله‌ای روی صندلی کارگردانی یکی از پروژه‌ها می‌نشیند.

جی‌جی آبرامز در گفت‌وگوی تازه‌ای با «کولایدر» به منظور تبلیغ سریال «داستان لیزی»/ Lisey’s Story که آن را تهیه کرده، درباره همکاری‌اش در تولید آثار ابرقهرمانی با «وارنرمیدیا» هم صحبت کرده و گفته با این‌که متوجه است این مشارکت مسئولیت، تعهد یا افتخار کوچکی نیست ولی از آن دست پروژه‌هایی نیست که او به کارگردانی‌شان علاقه‌مند باشد. او در بخشی از صحبت‌هایش می‌گوید: «می‌دانم هالیوود جایی است که سابقاً آدم‌ها از فیلم، برنامه یا چیزی که می‌دیدند الهام می‌گرفتند و به این فکر می‌افتادند که در خصوص آن چه واکنشی از سوی خودشان می‌توانند داشته باشند و مثلا به فکر یک ادای دین اریژینال می‌افتادند ولی امروز همه چیز تغییر کرده است و هالیوود به جایی بدل شده که در اغلب موارد آدم‌ها وقتی از تماشای اثری الهام می‌گیرند به‌سرعت می‌گویند بیایید همان را تکرار (بازسازی) کنیم!».

آبرامز در ادامه می‌افزاید: «احساس می‌کنم به عنوان فردی که با نویسندگی در تلویزیون و روایت داستان‌های اریژینال در سینما و تلویزیون کارم را آغاز کردم، واقعا دلم برای چنین تجربه‌هایی تنگ شده است. معدود آثاری که این روزها به عنوان نویسنده درگیرشان هستم، ایده‌های اریژینالی دارند. در مقام کارگردان هم دوست دارم پروژه‌های بعدی‌ام قبل از من وجود نداشته باشند».

  • پلی‌لیست