هنروتجربه: «ماه در تکه آینه» که مستندی درباره پشت صحنه فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» است در سینماهای هنروتجربه روی پرده می‌رود.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند «ماه در تکه آینه» عنوان مستند پشت‌ صحنه فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» است که از جمعه ۷ خرداد  در سینماهای هنروتجربه اکران می‌شود.

الهام حسامی کارگردان مستند «ماه در تکه آینه» با همراهی نرگس آبیار، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، امین میری، آرمین رحیمیان و بانیپال شومون به چگونگی ساخته شدن فیلم «شبی که ماه کامل شد» از شکل‌گیری ایده تا پایان فیلم‌برداری و بازتاب‌های جهانی آن پرداخته، همچنین در این فیلم با شخصیت‌های واقعی در خانواده فائزه منصوری گفتگو شده است.

«ماه در تکه‌آینه» دومین همکاری الهام حسامی با نرگس آبیار است. او پیش‌تر مستند پشت‌صحنه فیلم سینمایی «نفس» را با عنوان «هم‌نفسان» ساخته است. حسامی علاوه بر این آثار، تصویربرداری و ساخت چهار مستند پشت صحنه از فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و ساخت بیش از ۱۰ مستند را در کارنامه خود دارد.

فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۹۸ بود که در سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر نیز موفق به دریافت ۶ سیمرغ بلورین از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شده است.

 ماه در تکه آینه/کارگردان: الهام حسامی، تدوین: شهروز توکل، صداگذار: عرفان یزدی، موسیقی: محمد بختیاری، تصویربرداران: مهدی آزادی و طاها آبیار، تصویربردار پشت صحنه: الهام حسامی، صدابردار: عبدالله حیدری، مشاور رسانه‌ای: مهسا همتی، اصلاح رنگ و نور: مرکز گسترش فناوری سینمایی مجد، تهیه شده در هفت هنر ماندگار.