هنروتجربه: «حرکت ناگهانی ممنوع» به کارگردانی استیون سودربرگ برای اولین بار در جشنواره ترابیکا ۲۰۲۱ به نمایش در می‌آید.

«حرکت ناگهانی ممنوع/ No Sudden Move » استیون سودربرگ که به تازگی اولین تیزر آن پخش شد برای اولین بار ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) در جشنواره ترایبکا ۲۰۲۱ نمایش داده می‌شود.

جشنواره فیلم ترایبکا ۲۰۲۱ قرار است به صورت ترکیبی از نمایش‌ها در فضای باز و بسته در نیویورک بهره ببرد. این فیلم در فضای باز بتری پارک نیویورک به نمایش در می‌آید. سودربرگ با انتشار بیانیه‌ای گفت: «از اینکه این فیلم برای اولین بار در نیویورک اکران می‌شود بسیار خوشحالم. تصور نمی‌کردم امکان نمایش   به صورت فیزیکی  در این شهر نمایش داده شود».

«حرکت ناگهانی ممنوع» داستانی جنایتی را که سال ۱۹۵۵ در دیترویت رخ داده است را روایت می‌کند.ماجرای گروهی از مجرمین غیرحرفه‌ای را به تصویر می‌کشد که  می‌خواهند در مأموریتی به ظاهر ساده سندی را به سرقت ببرند. اما وقتی نقشه‌های‌شان نقش بر آب می‌شود، جستجوی آنان برای یافتن شخصی که استخدامشان کرده و اینکه هدف نهایی او چه بوده، آن‌ها را با طبقات مختلف شهری که به سرعت در حال تغییر است درگیر می‌کند.

دان چیدل، بنسیو دل تورو، دیوید هاربر، ایمی سایمتس و ری لایوتا در «حرکت ناگهانی ممنوع»نقش‌آفرینی می‌کنند و قرار است در اچی‌بی‌او مکس از یکم جولای (۱۰ تیر) برای علاقه‌مندان پخش ‌شود.

اسکرین دیلی