هنروتجربه: کوین اسپیسی که از اواخر سال ۲۰۱۷ و به دلیل وارد شدن چندین اتهام جنسی جلوی دوربین نرفته بود قرار است در یک فیلم ایتالیایی به کارگردانی فرانکو نرو نقشی کوتاه را بازی کند.

کوین اسپیسی که از اواخر سال ۲۰۱۷ و به دلیل وارد شدن چندین اتهام جنسی جلوی دوربین نرفته بود قرار است در یک فیلم ایتالیایی به کارگردانی فرانکو نرو نقشی کوتاه را بازی کند.

لوییس نرو تهیه‌کننده این فیلم مستقل این خبر را تایید کرد. به گفته این تهیه‌کننده اسپیسی در این فیلم حضوری کوتاه در نقش یک کاراگاه پلیس دارد. فرانکو نرو ستاره سرشناس سینمای ایتالیا نقش اصلی این فیلم است. در این فیلم همچنین ونسا ردگر همسر نرو نیز نقش کوتاهی را بر عهده دارد.فرانکو نرو حضور کوین اسپیسی را در این فیلم خوشحال کننده عنوان کرد و گفت: «نمی‌توانم برای فیلمبرداری این فیلم بیش از این صبر کنم».

کوین اسپیسی تا این لحظه صحبتی درباره این فیلم نکرده است.

این فیلم با عنوان «مردی که خدا را نقاشی کرد/ L’uomo che disegnò Dio» ، روایت کننده داستان انسان نابینایی است که تنها با گوش دادن به صدای انسان‌ها استعداد فوق‌العاده‌اش را نمایان می‌کند.

«باشگاه پسران بیلیونر» آخرین فیلم نمایش داده شده اسپیسی  در سال ۲۰۱۸  بود که تحت تاثیر اتهامات وارد شده به او فروش کمی داشت.

هالیوود ریپورتر