هنروتجربه:مجموعه فیلم‌های کوتاه منتخب هنروتجربه با عنوان «هفت» از ۲۰ خرداد اکران خود را در سراسر کشور آغاز خواهد کرد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی مجموعه فیلم‌های کوتاه «هفت»، آیین دیدار فیلم‌های کوتاه «هفت» با حضور عوامل و بازیگران فیلم‌های کوتاه این مجموعه، روز پنجشنبه ۲۰ خرداد ماه ساعت ۱۸ در موزه سینما برگزار می‌شود.

«قفل» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی جوان، «تردید» به کارگردانی علی تصدیقی و تهیه‌کنندگی فرهاد قدیمی، «سکون» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی برجیان، «سقف کاذب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن نجفی مهری، «قوها سوار بر بادند» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مشترک امیرمهدی صادقی و مریم حیدری دانایی، «لِگو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فریار حسینی و «قطعه ۸۵» به کارگردانی شهرام مسلخی و به تهیه‌کنندگی اعظم سازور و مشارکت انجمن سینمای جوانان ایران هفت فیلمی هستند که در مجموعه «هفت» بر پرده سینماهای هنروتجربه می‌روند.

مجموعه فیلم‌های کوتاه «هفت» یکی از پر بازیگرترین و پرستاره‌ترین اکران‌های اخیر بسته‌های فیلم کوتاه در «هنروتجربه» است. از جمله بازیگرانی که در مجموعه فیلم‌های کوتاه «هفت» حضور دارند می توان به  پژمان جمشیدی، زنده‌یاد علی انصاریان، میلاد کی‌مرام، شبنم قلی‌خانی، علیرضا ثانی‌فر، امیرحسین مدرس، محمدرضا غفاری، حسین سلیمانی، سوگل خلیق، امید روحانی، بابک بهشاد، فرهاد قائمیان، علیرضا استادی، رضا اخلاقی‌راد، نیلوفر کوخانی و کیوان پرمر اشاره کرد.

اکران افتتاحیه مجموعه «هفت» از سوی فیلم‌سازهای این مجموعه، به زنده‌یاد علی انصاریان تقدیم خواهد شد.

طراحی پوستر و ساخت تیزر «هفت» را محسن نجفی مهری انجام داده است. روابط عمومی مجموعه فیلم‌های کوتاه «هفت» بر عهده آزاده فضلی است.