با حضور بهمن فرمان‌آرا، نرگس آبیار و استقبال تماشاگران، مراسم آیین دیدار «آبجی» برگزار شد

هنروتجربه: مراسم آیین دیدار فیلم سینمایی «آبجی» ساخته مرجان اشرفی‌زاده با همراهی بهمن فرمان‌آرا و استقبال تماشاگران در موزه سینما برگزار شد.

موزه سینما شامگاه روز جمعه ۲۱ خرداد ماه میزبان برگزاری مراسم آیین دیدار فیلم سینمایی «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی‌زاده با حضور عوامل این فیلم و هم‌چنین هنرمندان و حاضرینی چون بهمن فرمان‌آرا ، نرگس آبیار، جعفر صانعی‌مقدم مدیرعامل گروه سینمایی هنروتجربه، مجید برزگر، مه‌لقا باقری، رسول صدرعاملی، سیاوش چراغی‌پور، نورا هاشمی، فاطمه محمدی، مونا فرجاد و… بود.

در این مراسم پیش از نمایش فیلم و پس از امضای پوستر توسط حاضرین،کارگردان‌ و تهیه‌کننده «آبجی» به روی صحنه آمدند.

مرجان اشرفی‌زاده کارگردان «آبجی » بیان کرد: «خیلی خوش آمدید و ممنونم که در این شرایط قدم رنجه کردید و آمدید. فقط آمدم که خوشامد بگویم و بگویم حضور تک تک شما برای ما و فیلم ارزشمند است. چند سالی است که منتظر اکران «آبجی» هستیم و فکر می‌کردم در جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۹۴ اولین فیلم بلند داستانی خودم را بر روی پرده نمایش می‌دهم. خیلی رویاها داشتیم و گروه عریض و طویلی که آماده اکران بودیم و نشد و رسید به امروز که به علت نه پدر و مادر و نه فرزندانم در سالن نمایش نیستند. امیدوارم فیلم مورد پسند شما قرار بگیرد و در شرایط امروز جامعه مخاطب خودش را پیدا کند. ممنونم از تمام عوامل فیلم چه پشت دوربین و چه جلوی دوربین. تولید فوق‌العاده‌ای داشتیم و امیدوارم آن آرامش و سلامت بار دیگر تکرار شود. از محمد حسین قاسمی، نرگس آبیار و همه عوامل تشکر می‌کنم و امیدوارم هرچه زودتر کار جدیدی را شروع و به نتیجه برسانیم. »

محمد حسین قاسمی، تهیه‌کننده «آبجی» هم در سخنانی کوتاه گفت: «خدمت همه حضار خوشامد می‌گویم و لطف کردید امدید. مرجان اشرفی‌زاده و گروهشان فیلم را ساختند و «آبجی» حرفی برای گفتن دارد و امیدوارم این فیلم دیده و پسندیده شود.»

 

در پایان این مراسم فیلم سینمایی «آبجی» به نمایش درآمد.