هنروتجربه: آیین دیدار فیلم سینمایی «پسر» به کارگردانی نوشین معراجی و تهیه‌کنندگی مهدی فرد قادری برگزار شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، موزه سینما شامگاه چهارشنبه دوم تیرماه، میزبان برگزاری آیین دیدار فیلم سینمایی «پسر» به کارگردانی نوشین معراجی و تهیه‌کنندگی مهدی فرد قادری بود. در این مراسم جعفر صانعی‌مقدم؛ مدیر عامل موسسه هنروتجربه، اتابک نادری، علی عسگری، سام کبودوند، جابر قاسمعلی، کاوه سجادی‌حسینی و … حضور داشتند. در ابتدای این مراسم پوستر فیلم از سوی عوامل فیلم و هنرمندان امضا شد و پس از آن حضار به داخل سالن رفتند.

پیش از نمایش فیلم، مهدی فرد قادری تهیه‌کننده «پسر» ضمن خوشامدگویی به حضار در صحبتی کوتاه گفت: «از همه عوامل فیلم و همچنین موسسه «هنروتجربه» که امکان نمایش فیلم را فراهم کرد تشکر می‌کنم. به عنوان فیلم‌ساز فکر نمی‌کردم تهیه‌کنندگی کنم ولی فیلم‌نامه «پسر» خیلی خوب بود و خوشحالم در خارج از کشور اتفاقات خوبی برای «پسر» افتاد. امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید.»

در ادامه نوشین معراجی هم گفت: «از تک تک شما که در این گرما و شرایط کرونایی زحمت کشیدید و آمدید ممنونم. همچنین از جعفر صانعی‌مقدم مدیر عامل موسسه «هنروتجربه» و همینطور از مهمانان ویژه و عزیزی که به این مراسم آمدند بسیار سپاسگزارم. از بازیگران خوب فیلم هم ممنونم و همینطور مهدی فرد قادری که این فیلم حاصل زحمات ایشان است. امیدوارم فیلم مورد پسند شما قرار بگیرد.»

سهیل قنادان، ناهید حدادی، دنیا حیدری، مجتبی فلاحی و اتابک نادری از بازیگران اصلی «پسر» و آیسان گل بابایی، کیمیا کامیار، مریم نقیب و راحله صادقی به عنوان چهره‌های جدید در این فیلم به ایفای نقش پرداختند. این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم مسکو را برای ایفای نقش فرید در فیلم «پسر» دریافت کرده و جایزه بهترین فیلم از انجمن سینمایی مسکو به نوشین معراجی، کارگردان فیلم تعلق گرفته است.

در پایان مراسم فیلم «پسر» در سالن سینماتوگراف موزه سینما به نمایش درآمد.

برچسب‌ها: