هنروتجربه-سعیدحضرتی: آیسان گل‌ بابایی بازیگر فیلم سینمایی «پسر» (در نقش دختر نقاش) که به تازگی اکران آن در سینماهای «هنروتجربه» آغاز شده از سابقه فعالیت خود در عرصه بازیگری، بازی در «پسر» و بازخوردهای بین‌المللی فیلم می‌گوید.

آیسان گل‌بابایی درباره سابقه بازیگری خود گفت: «دوره بازیگری را در موسسه آوا زیرنظر منوچهر گذرانده‌ام و پیش از «پسر» در مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» به کارگردانی هادی پنج سکانس بازی کرده بودم. نوشین معراجی و مهدی فرد قادری من را در کارگاه بازیگری آوا دیدند و برای فیلم «پسر» انتخاب شدم. این فیلم دومین تجربه و فعالیت من در عرصه بازیگری است.»

گل‌بابایی افزود: «نوشین معراجی و مهدی فرد قادری به من گفتند نقش دختر نقاش را بازی می‌کنی و با پسری آشنا می‌شوی که وابستگی زیادی به مادر خود دارد و تو با او احساس همدردی می‌کنی. برای نزدیکی و درک درست از نقش تلاش کردم و البته با توجه به اینکه کم‌تجربه بودم کمک کارگردان و تهیه‌کننده بسیار تاثیرگذار بود.»

این بازیگر جوان با اشاره به اینکه فیلم روایت‌گر تنهایی آدم‌ها است اضافه کرد: «در ابتدا فیلم‌نامه کامل «پسر» را خواندم و موضوع آن را که روابط و دنیای عاطفی مدرن را نشان می‌دهد را دوست داشتم. رشته تحصیلی من روانشناسی است و همین برای نقش من کمک کننده بود و احساس می‌کردم این آدم را می‌شناسم.»

وی همچنین درباره بازخوردهای فیلم اظهار داشت: «اولین اکران عمومی «پسر» را در چهل و سومین جشنواره فیلم مسکو تجربه کردم. در این جشنواره؛ فیلم و بازی‌ها مورد توجه منتقدین و مخاطبان قرار گرفت و به طور کلی فیلم را دوست داشتند. آنها اشاره می‌کردند که موضوع فیلم خیلی خاص و روابط به خوبی شکل گرفته است. با توجه به اینکه اکران فیلم در «هنروتجربه» تازه شروع شده امیدوارم «پسر» دیده شود و خیلی مشتاقم نظرات مردم درباره فیلم را بدانم.»

آیسان گل‌بابایی در انتها گفت: «از اکران فیلم در «هنروتجربه» خوشحالم و به نظرم این گروه مسیر خوبی را برای جوانانی که به فعالیت هنری علاقه دارند باز کرده است. «هنروتجربه» به فیلم‌سازان و بازیگران مستقل و جوان و همه عوامل فیلم انگیزه و انرژی برای کار کردن می‌دهد.»

برچسب‌ها: