هنروتجربه: اکران مردمی فیلم سینمایی «پسر» با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در خانه هنرمندان برگزار شد.
به گزارش سایت هنروتجربه، اکران عمومی فیلم سینمایی «پسر» جمعه ۴ تیرماه با حضور نوشین معراجی(کارگردان) و عوامل فیلم، با استقبال خوب مردم در خانه هنرمندان برگزار شد.
پیش از نمایش فیلم، نوشین معراجی ضمن تشکر و قدردانی از کسانی که به تماشای فیلم آمده بودند، گفت: با توجه به گرمای هوا، روز تعطیل و شرایط کرونا حضور شما برای من ارزشمند است و امیدوارم از تماشای فیلم لذت ببرید.
سهیل قنادان بازیگر نقش «فرید» در فیلم پسرگفت: از طرف خودم و به نمایندگی عوامل، از تماشاگران به خاطر حضور در این شرایط سخت تشکر می کنم.
وی افزود: گروه هنر و تجربه به حمایت احتیاج دارد. فیلمی مثل فیلم «پسر» که توانسته در جشنواره معتبر و الف جهانی جایزه بگیرد و توجه انجمن منتقدان همان جشنواره را جلب کند به حمایت بیشتری احتیاج دارد.
قنادان ادامه داد: ما در روز دوم اکران فیلم هستیم. از همه شما تشکر می کنم و می خواهم اگر با فیلم ارتباط برقرار کردید، خودتان تبلیغ فیلم باشید.
«پسر» در خانه هنرمندان با استقبال خوب تماشاگران همراه شد و ادامه اکران آن در سینماهای هنر و تجربه سراسرکشور، طبق جدول نمایشی ادامه خواهد داشت.
فیلم «پسر» روایت‌گر داستان پسر چهل ساله‌ای است که همچنان با مادر خود زندگی می کند. او علیرغم گذر از جوانی هنوز در کودکی خود باقی مانده و در گذران زندگی به مادر محتاج است اما این واقعیت را نمی پذیرد.
عوامل فیلم پسر عبارتند از:
نویسنده و کارگردان: نوشین معراجی، تهیه کننده: مهدی فرد قادری، بازیگران :سهیل قنادان، ناهید حدادی، دنیا حیدری، مجتبی فلاحی، آیسان گل بابایی، راحله صادقی، کیمیا کامیار، مریم نقیب و اتابک نادری. مدیر فیلمبرداری: علی شورورزی، تدوین: رامین نجفی، صدابردار: امین جعفری، صداگذار: سامان شهامت، آهنگساز: آرمان معراجی، طراح گریم: الهام اطیابی، طراح صحنه: ثنا نوروزبیگی، دستیار کارگردان و برنامه ریز : نگار نقوی، مدیرتولید: فرید آجرلو، عکاس: سمیه شوقیان، پوستر: حسین زارعی، مشاور رسانه ای: علی کشاورز

برچسب‌ها: