هنروتجربه: جشنواره بین‌المللی فیلم کارلوی واری، مستند ایرانی «سرنوشت» به کارگردانی یاسر طالبی را به عنوان یکی از ۱۲ فیلم بخش فیلم‌های در دست تولید معرفی کرد.

به گزارش سایت هنروتجربه، پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم کارلووی واری، مهم‌ترین رویداد سینمایی مرکز و شرق اروپا فهرست فیلمهای سینمایی داستانی و مستند راه یافته به بخش «پروژه های در حال تولید» این رویداد  را اعلام کرد.

۱۲ پروژه از جمله مستند سینمایی «سرنوشت» به کارگردانی یاسر طالبی و تهیه‌کنندگی الهه نوبخت و یاسر طالبی برای کسب جایزه بهترین پروژه رقابت می‌کنند .

به بهترین پروژه این بخش جایزه نقدی ۵ هزار یورویی اعطا می‌شود.

«سرنوشت»، داستان دختر نوجوانی به نام سحر و پدرش، رحیم است. داستانی از تردید، عشق ، صبر و جاودانگی!

تصویربرداری این مستند از سال ۱۳۹۷ آغاز شد و اسفندماه ۱۳۹۹ به پایان رسید و قرار است این مستند ۸۰ دقیقه ای در سال ۲۰۲۲ رونمایی شود.

پیشتر مستند نیمه بلند «دلبند » را طالبی و نوبخت ساخته بودند که در عرصه بین‌المللی حضور داشت.

«سرنوشت » در بخش فیلم‌های در دست تولید با رقبایی از لهستان، رومانی، اوکراین، فرانسه ، آلمان  ، آرژانتین، روسیه و گرجستان به رقابت می‌پردازد.

«سرنوشت»/ کارگردان: یاسر طالبی، تهیه‌کنندگان: الهه نوبخت، یاسر طالبی، تهیه‌کنندگان همکار : بارد کجوگ رونینگ و فابین گرینبرگ از نروژ، هنگامه بلوری از آلمان، استفانیه لبرون از فرانسه، دستیار کارگردان: فرزانه فتحی، صدابردار: نوراله طور سوادکوهی، حسن جعفری، وحید ابراهیمی، فیلم‌بردار: یاسر طالبی، تدوین‌گر : یاسر طالبی، رضا شیروانی، مشاور تدوین:  کاوه ایمانی.