هنروتجربه: تصویربرداری فیلم کوتاه «مشتری» به کارگردانی حامد مبردی به پایان رسید.
به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری فیلم کوتاه «مشتری» به نویسندگی و کارگردانی حامد مبردی که دارای مضمون اجتماعی است در شیراز به پایان رسید.
این فیلم که تهیه‌کنندگی آن را نیما زارعی بر عهده دارد، داستانی دراماتیک از انسان‌هایی را روایت می‌کند که به نوعی برگرفته شده از جهان ذهنی و مالیخولیایی است. جهانی که همه برای آزار رساندان به دیگران به آن مبتلا هستند و در صورت ایجاد فرصت از آن استفاده می‌کنند.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: «گاهی وقتا زمان متوقف میشه و هیچ چیزی حرکت نمی کنه، حتی احساس می کنی که دنیا به آخر رسیده، پس باید یه کارایی و انجام ندی اجازه بدی اونا برات تصمیم بگیرن.»
در این فیلم بازیگرانی چون سینا برزگر و نیما زارعی ایفای نقش می‌کنند.
«مشتری» هم اکنون در مرحله تدوین است و پس از صداگذاری آماده ارائه به پلتفرم‌ها و اکران در جشنواره های داخلی، خارجی می شود.
«مشتری»/ نویسنده و کارگردان: حامد مبردی، تهیه‌کننده: نیما زارعی، مدیر تصویربرداری: رضا رفیعی‌نسب، صدابردار: سید محمد جواد هاشمی اردکانی، مدیر تولید: جواد خلیلی، طراح صحنه: حامد مبردی، طراحی و اجرای نور: عرفان شمس، طراح لباس و منشی صحنه: بیتا فرزاد، گریم: مارال رجایی، موسیقی: عباس رازی‌زاده، تدوین و صداگذاری: آریا پارسی، گرافیست: محمود پرمشکانی زاده، دستیاران تصویربردار: آرش شاهی سوندی، آرش آرزم، دستیار تدوین: حامد مهبودی، مجری ‌طرح و روابط عمومی: آذین پورزندی.

برچسب‌ها: