هنروتجربه: فیلم‌ مستند «خواب ابراهیم» از محصولات بنیاد سینمایی فارابی به کارگردانی محمود کریمی ۱۱ مرداد ماه در پلتفرم هاشور اکران آنلاین می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، اکران آنلاین فیلم‌ مستند «خواب ابراهیم» از محصولات بنیاد سینمایی فارابی به کارگردانی محمود کریمی در صفحه اختصاصی «هنروتجربه» در پلتفرم هاشور از دوشنبه ۱۱ مرداد ماه آغاز می‌شود.

این مستند که پیش‌تر در گروه هنر و تجربه به نمایش درآمده بود، مراحل ساخت فیلم «چ» ساخته ابراهیم حاتمی‌‌کیا را به تصویر کشیده و این کارگردان را در فرآیند ساخت فیلم سینمایی «چ» در مرکز توجه خود قرار می‌‌دهد. سازندگان این فیلم تلاش کرده‌اند که از سیاق دیگر فیلم‌های پشت‌صحنه فاصله بگیرند تا این اثر در قامت یک مستند مستقل ظاهر شود.

مستند «خواب ابراهیم»، محصول سال ۱۳۹۲ بنیاد سینمایی فارابی است و به کارگردانی محمود کریمی و تهیه‌کنندگی مهدی کریمی تولید شده است. دیگر عوامل فیلم عبارتند از گروه تصویربرداران: محمود کریمی، سعید جعفریان، مهدی کشاورزی، مهرداد دعوتخواه، سید احسان محمدی، تدوین: محمود کریمی، صداگذاری: مهدی جمشیدیان، تصحیح رنگ: محراب مشهدبان، محصول بنیاد سینمایی فارابی.