هنروتجربه: فیلم کوتاه «گربه ها» به کارگردانی محمد رسولی در یک جشنواره آمریکایی نمایش داده می شود.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «گربه‌ها» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد رسولی در اولین حضور جهانی خود به بیست و پنجمین دوره جشنواره «Flickers’ Rhode Island International Film Festival» آمریکا ۲۰۲۱ راه پیدا کرد.

جشنواره «Flickers’ Rhode Island International Film Festival» که بیست و پنجمین دوره خود را بصورت آنلاین و فیزیکی تجربه خواهد کرد، از جشنواره‌های مورد تایید آکادمی اسکار و جوایز بفتا است. این جشنواره در تاریخ ۹ تا ۱۵ آگوست ۲۰۲۱ مصادف با ۱۸ تا ۲۴ مرداد ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.

در خلاصه داستان این اثر که از بین ۶ هزار و ۷۰۰ فیلم ۹۸ کشور دنیا، برای حضور در بخش اصلی فیلم کوتاه این جشنواره انتخاب شده، آمده است: این فیلم روایتگر دختر تنهایی است که به تازگی از یک رابطه عاطفی خارج شده است. او در زمان کرونا روزهای قرنطینه را با ۲ گربه‌اش سپری می‌کند.

مژده دایی و ۲ گربه به نام‌های خورخه و پری بازیگران اصلی این فیلم کوتاه داستانی هستند.

پخش این فیلم توسط شرکت AtoZinema به مدیریت آزاده مسیح زاده انجام می‌شود.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به مدیر تصویربرداری: محمد رسولی، تدوین: عماد خدابخش، صدا بردار: کیانوش الطافی، صداگذار: رامین ابوالصدق، طراح صحنه و لباس: امیرحسین حداد، آهنگساز: علی شهبازی، اصلاح رنگ و نور: فربد جلالی، طراح پوستر: علیرضا نصرتی، مدیر تولید: ارسلان امیری و مشاور رسانه‌ای: حامد قریب اشاره کرد.