هنروتجربه: مراسم آیین دیدار فیلم سینمایی «سوم آذرشهر» به کارگردانی کامبیز صفاری و تهیه‌کنندگی محسن امیریوسفی در موزه سینما برگزار شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، مراسم آیین دیدار فیلم سینمایی «سوم آذرشهر» به کارگردانی کامبیز صفاری و تهیه کنندگی محسن امیریوسفی شامگاه پنجشنبه ۱۴ مردادماه با حضور عوامل این فیلم و همچنین حاضرین و هنرمندانی چون حسن پورشیرازی، بهزاد نعلبندی، احمد بهرامی، آتیلا پسیانی و … برگزار شد.

پیش از نمایش فیلم، کامبیز صفاری کارگردان «سوم آذرشهر» ضمن خوشامدگویی به حضار در صحبتی کوتاه گفت: «خیلی خوشحالم فرصتی پیش آمد که این فیلم را در سینما و با هم ببینیم. خرسندم که با توجه به شرایط موجود کرونایی هنوز می‌توان به سینما آمد و فیلم دید. ممنونم از همه شما که در این وضعیت برای دیدن فیلم آمدید و متشکرم از آتیلا پسیانی عزیز و همچنین تمام کسانی که حمایتم کردند. امیدورام از دیدن فیلم لذت ببرید.»

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «سوم آذرشهر» که بر اساس یک اتفاق واقعی نوشته شده، آمده است: «دختر مهاجری همسر ایرانی خود را در تصادف اتومبیلی در کشور آلمان از دست داده است. او برای مدیریت میراث خود از همسرش به کشورش (ایران) باز می‌گردد، اما درک این‌که شوهر او فرزند دیگری از همسر سابقش داشته و او از این ماجرا بی‌اطلاع بوده است، اوضاعش را پیچیده‌تر می‌کند».

در پایان مراسم آیین دیدار فیلم سینمایی «سوم آذرشهر» به نمایش درآمد.