هنروتجربه: فیلم کوتاه «پنجاه سال عشق» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نگاروند الوند به جشنواره بین‌المللی «Cannes world» راه یافت.

به گزارش سایت هنروتجربه، فیلم کوتاه «پنجاه سال عشق» که پیش از این برنده جایزه کیارستمی تز در جشنواره آندرومدیا استانبول شده بود به تازگی در بخش اصلی جشنواره «Cannes world film festival» پذیرفته شده است.

این فیلم داستان زن بازیگری را روایت می‌کند که در آستانه فصلی برای شروع دوباره زندگی خود است. فهیمه رحیم‌نیا، شقایق فراهانی و آذرخش فراهانی بازیگران فیلم کوتاه «پنجاه سال عشق» هستند.

«پنجاه سال عشق» که با حضور در این جشنواره هشتمین حضور جهانی‌اش را تجربه می‌کند، پیش از این نامزد بهترین فیلم در جشنواره «Four Corner» آمریکا و رویداد «Golden west award» شده بود.

عوامل این فیلم: نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: نگاروند الوند، مدیر فیلمبرداری: سینا اسماعیل نیا، صدابرداری: فرزان معاونیان و بهروز معاونین، مشاور رسانه‌ای: زهرا نجفی.

در حال حاضر نگاروند الوند، دبیر بخش بین‌المللی در جشنواره فیلم یونیورسال است و به برگزاری و شکل‌گیری این جشنواره کمک می‌کند.

جشنواره «Cannes world film festival» از ۱۰ تا ۱۵ سپتامبر (۱۹ تا ۲۴ شهریور) به شکل آنلاین در شهر کن فرانسه برگزار می‌شود.