هنروتجربه: کاوه مظاهری نوشت فیلم جدید علیرضا رسولی‌نژاد، «صحنه‌هایی از زندگی یک کاراگاه» که در پلتفرم هاشور اکران آنلاین شده، از پوستر جذاب و عجیبش قطعا می‌توانید دو چیز را حدس بزنید: ضد جریان بودن و عشق سازنده‌اش به سینما، فیلم را در هاشور ببینید.»

«صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سید علیرضارسولی‌نژاد از روز دوشنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۰ در صفحه اختصاصی «هنروتجربه» در پلتفرم هاشور نمایش خود را آغاز کرده است. این فیلم درباره پسر جوانی به اسم بهراد است که به فیلم‌های کارآگاهی علاقه دارد. در یک روز پاییزی نامه مشکوکی به دستش می‌رسد، او با خواندن نامه درگیر ماجرایی کارآگاهی می‌شود.

کاوه مظاهری در متنی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده؛ نوشته است:

«سالها قبل که سینما کریستال موجودیت داشت و جزو سینماهای جشنواره فجر به حساب می‌آمد ، من یکی از بهترین تجربه‌های فیلم بینی‌ام را آنجا داشتم . فیلم دیوانه و جسور «صحنه‌های خارجی» ساخته علیرضا رسولی‌نژاد. امیدوارم از خوانندگان این متن کسانی باشند که آن اکران عجیب را تجربه کرده باشند. علیرضا رسولی‌نژاد در طول این سال‌ها چند فیلم دیگر ساخت، و هر بار همان قدر خاص و عجیب و ضدجریان و البته مجله درخشان و جدی فیلمخانه را هم درآورد که کاری بود کارستان الان فیلم جدید او «صحنه‌هایی از زندگی یک کاراگاه» در پلتفرم هاشور اکران آنلاین شده، از پوستر جذاب و عجیبش قطعا می‌توانید دو چیز را حدس بزنید: ضد جریان بودن و عشق سازنده‌اش به سینما، فیلم را در هاشور ببینید.»