هنروتجربه: فیلم کوتاه «انبار» به کارگردانی حسین‌ ترک‌جوش در پانزدهمین حضور بین‌المللی خود راهی جشنواره فیلم «هیماچال» هند شد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «انبار» به کارگردانی حسین ترک جوش در پانزدهمین حضور بین‌المللی خود راهی جشنواره فیلم «هیماچال» هند شد.

جشنواره فیلم «هیماچال» HimaChal short film festival امسال با شرایط و محدودیت های ویژه کرونایی در۳ سپتامبر ۲۰۲۱برابر با ۱۲ شهریور۱۴۰۰در شهر  هیماچال پــِرادش یکی از ایالات شمال غربی کشور هند برگزار می شود.

فیلم کوتاه «انبار» هفتمین تجربه کارگردانی حسین ترک جوش و حاصل نویسندگی مشترک او با شیما اسماعیلی است. قصه «انبار» درباره چند کارگر افغان است که غیر قانونی وارد ایران شده و در این راه با مشکلاتی روبرو می‌شوند. این فیلم کوتاه پیش از این به همراه پنج فیلم دیگر در بسته «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» در «هنروتجربه» اکران شده‌ بود.

ترک‌جوش که پیش از این توانسته بود تجربه پنج حضور بین‌المللی برای فیلم کوتاه خود به نام «جدایی» را در کارنامه هنری‌اش ثبت کند، به سایت هنروتجربه گفت: ما صرفا برای ورود به جشنواره فیلم نمی‌سازیم اما فیلم می‌تواند شانس حضور و موفقیت در جشنواره های خوب داخلی و خارجی را داشته باشد. قبل از ساختن فیلم به جوانب و اینکه چه اتفاقی قرار است برای آن رقم بخورد، فکر می‌کنیم.

وی افزود: «انبار» در حوزه اجتماعی و با محوریت یک اتفاق در انبار ضایعات کاغذ است که با ورود پلیس یک سری قضاوت‌ها صورت می‌گیرد که باعث چالش فیلم می شود.

بازیگران این فیلم عبارتند از هامون سیدی، علی یعقوبی، محمدرضا هلال زاده، اودین روشن، فاضل قنادی، علی پیله ور، شیوا سرمست، وحیده اکبری نسب، مرتضی حسینی راد، وحیدباقری، حامد کریوند.

از دیگر عوامل این فیلم می توان به مدیرفیلمبرداری: محمود عطشانی، طراحی و ترکیب صدا: سید محمود موسوی نژاد، مدیر تولید: سعید دلاوری، تدوین: محمد تیموری، مدیر صدابرداری: هاشم زنگی، موسیقی: خشایار چهاربچاری، مترجم: امیدعلی چوگانی، طراح صحنه و لباس: سمیه کاری، دستیار صحنه و لباس: طاهره یاری، چهره پرداز: گیتی رنجبر، دستیار اول و برنامه ریز: بهار پری دری، دستیار دوم کارگردان: ثمینه بنفش، جانشین تهیه:امیراردلان ترک جوش،دستیار تهیه: محمد ترک جوش، دستیار تولید: جواد ترک جوش، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: محمد طالبی، طراح پوستر و لوگو: محمد بلادی فرد، مدیر روابط عمومی و امور رسانه: نگار امیری اشاره کرد.

پخش بین‌المللی این فیلم برعهده کمپانی فوروارد فیلم به مدیریت حسین ترک جوش است‌.

برچسب‌ها: