هنروتجربه: آیین دیدار مستند «رنج زیر پوست» ساخته محسن جعفری‌راد در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه، آیین دیدار مستند اتوبیوگرافی «رنج زیر پوست» به کارگردانی محسن جعفری‌راد با همراهی عوامل فیلم، جمعی از سینماگران و اهالی رسانه ساعت ۱۸ جمعه ۵ شهریور ماه در فضای باز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود و ساعت ۱۹ این مستند روی پرده می‌رود.

محسن جعفری راد که بیشتر به عنوان روزنامه نگار و منتقد سینما شناخته می‌شود، این فیلم را طی ۹ سال ساخته  و اولین اکران آن در جشنواره بین المللی مستند ایران سینما حقیقت در  دو سال قبل بوده است.

تهیه کننده فیلم به طور مشترک مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و مهدی مطهر هستند و مراسم رونمایی آن روز جمعه ۵ شهریور ساعت ۱۸ در فضای باز خانه هنرمندان برگزار خواهد شد.

جعفری راد متولد گیلان و شهر رحیم آباد است که دانش آموخته انجمن سینمای جوان لاهیجان بوده و بعد از ساخت ده فیلم کوتاه مستند و داستانی، مستند «رنج زیر پوست» را به عنوان اولین فیلم بلند خود ارائه کرده است.

«رنج زیر پوست» از معدود فیلم‌هایی است که یک منتقد شناخته شده، درباره خانواده خودش روایتی افشاگرانه ارائه کرده و در زمان نمایش این مستند در جشنواره سینماحقیقت نیز از این ویژگی به عنوان شهامت کارگردان و برگ برنده فیلم یاد شد.

مستند «رنج زیر پوست» به طور همزمان در بیش از ۲۰ شهر ایران در سینماهای »هنروتجربه» از جمله شیراز، اصفهان، مشهد، اهواز، رشت، بابل، گرگان و…اکران خواهد شد.

«رنج زیر پوست»/ طراح، پژوهشگر و کارگردان: محسن جعفری راد، مشاور کارگردان: محمود رحمانی، تدوین: حمید نجفی راد، صداگذاری: محمد حسین حیدری، مدیر تولید: متین مهدوی، دستیار کارگردان و عکاس: رضا آقاجانی، فیلمبرداری و صدابرداری: هادی محمدی، رضا آقاجانی و محسن جعفری راد، طراح پوستر: علی باقری، مشاور رسانه‌ای: احسان هوشیارگر، تهیه کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و مهدی مطهر.