هنروتجربه، مریم شاه‌پوری: استیون سودربرگ یکی از تحسین‌شده‌ترین کارگردانان سینمای مستقل است که هرگز از تجربه‌کردن ابایی نداشته و جالب این‌که اغلب تلاش‌های او به خلق آثار درخور توجهی انجامیده است.

او که دو فیلم اخیرش «حرکت ناگهانی ممنوع»/ No Sudden Move و «اجازه بده همه‌شان صحبت کنند»/ Let Them All Talk را هم با «اچ‌بی‌او مکس» کار کرده، حالا می‌خواهد سریال جدیدش با عنوان «دور کامل»/ Full Circle را هم برای این پایگاه پخش مجازی و آنلاین بسازد. اِد سالومِن فیلم‌نامه را خواهد نوشت و سودربرگ هر شش قسمت را کارگردانی خواهد کرد. کیسی سیلور هم به عنوان تهیه‌کننده اجرایی کنار این دو قرار می‌گیرد تا هر سه پس از «حرکت ناگهانی ممنوع» همکاری دیگری را تجربه کنند.

داستان روی تحقیقات پیرامون یک آدم‌ربایی ناشیانه متمرکز است که رازهای دیرینه چند شخصیت با فرهنگ‌های متفاوت را در شهر نیویورک امروزی برملا می‌کند. هنوز تاریخ عرضه این سریال کوتاه و جزییات مربوط به انتخاب بازیگرانش اعلام نشده است؛ اما سودربرگ در بیانیه‌ای گفته است: «حتی با استانداردهای اد باید گفت که این روایتی پیچیده است که توأمان جذابیت‌های مختلف و کشش هم دارد. حالا وظیفه ما این است که ترکیب بازیگران فوق‌العاده‌ای را برگزینیم و مطمئن شویم آن طور که باید حق فیلم‌نامه را ادا خواهیم کرد.»

  • ایندی‌وایر