هنروتجربه: شماره جدید ماهنامه «فیلم‌نگار» با یک نقد و گفت‌وگو با سپینود ناجیان و کاوه مظاهری دو فیلمنامه‌نویس فیلم سینمایی «بوتاکس» منتشر شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، شماره ۲۲۳ ماهنامه «فیلم‌نگار» با نقدی از بهمن شیرمحمد با عنوان «تیر و تاریکی/شخصیت‌پردازی در فیلمنامه «بوتاکس»» و گفت‌وگویی با کاوه مظاهری و سپینود ناجیان منتشر شده است. این شماره از مجله با قیمت ۱۵۰۰۰۰ ریال در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

«بوتاکس»، اولین فیلم بلند کاوه مظاهری هم اکنون در سینماهای «هنروتجربه» در حال نمایش است. «بوتاکس» پیش از این برنده جایزه بهترین فیلم اول از جشنواره جهانی فیلم فجر و جوایز بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه به نویسندگی مشترک کاوه مظاهری و سپینود ناجیان از جشنواره تورین ایتالیا شده است و در جشنواره های لوکزامبورگ، شانگهای، پکن، بورگاس و فیلم های ایرانی زوریخ نمایش داده شده است.

«بوتاکس» محصول مشترک ایران و کانادا و تهیه شده در دارواش فیلم و ۳bros film است. سوسن پرور، مهدخت مولایی، سروش سعیدی، مرتضی خانجانی و محسن کیانی بازیگران اصلی این فیلم هستند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «اکرم و آذر به همه می‌گویند که برادرشان قاچاقی به آلمان رفته و فعلاً ازش خبری ندارند. به‌مرور این دروغ در ذهن اکرم به یک واقعیت تبدیل می‌شود، تا حدی که شبانه‌روز را در انتظار برگشتن برادرش از آلمان، سپری می‌کند».