هنروتجربه: یکصد و بیست و نهمین مجله سینمایی ۲۴ ویژه شهریورماه با نقد فیلم‌های «هنروتجربه» منتشر شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، یکصد و بیست و نهمین مجله سینمایی ۲۴ ویژه شهریورماه از امروز هشتم شهریور در دسترس علاقه‌مندان قرار دادر. در این شماره از مجله، نقد فیلم‌های «آبجی» به کارگردانی مرجان اشرفی‌زاده نوشته ریحانه عابدنیا، «بوتاکس» ساخته کاوه مظاهری به قلم محسن جعفری‌راد و رضا صائمی، «پسر» به کارگردانی نوشین معراجی نوشته رضا صائمی، «گورکن» ساخته کاظم ملایی به قلم عباس نصراللهی، «آن شب» ساخته کوروش آهاری نوشته فریال آذری و «کودتای ۵۳» به کارگردانی تقی امیرانی به قلم مازیار فکری‌ارشاد از جمله فیلم‌های اکران شده سینماهای «هنروتجربه» منتشر شده است.

«آیا اصغر فرهادی یک پدیده فرهنگی است؟»، «محاکات و مکافات»، «تلخی‌های بی‌پایان»، «جنبش یا نهضت؟ دیگر مسئله نیست» و « «مطائب فرهادی بودن» از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله ۲۴ به رشته تحریر درآمده است.

ماهنامه همشهری ۲۴، از سری مجلات گروه همشهری است که در زمینه‌ سینمای ایران و جهان فعالیت دارد. پرونده ماه: درباره «فرهادی»، نقد «آن شب»، نقد مستند «کودتای ۵۳»، فیلم ماه: «حرکت ناگهانی ممنوع»، فیلم «طرح» به روایت کارگردان، مروری بر درام‌های اجتماعی پس از انقلاب از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید. نسخه فیزیکی مجله ۲۴ با قیمت ۲۸۰۰۰ تومان و نسخه الکترونیک با قیمت ۱۴۰۰۰ تومان در دسترس علاقه‌مندان است.

برچسب‌ها: