هنروتجربه-سعیدحضرتی: مدیر سینما سپیده می‌گوید فیلم سینمایی «بوتاکس» به کارگردانی کاوه مظاهری و همچنین فیلم سینمایی «آبجی» ساخته مرجان اشرفی‌زاده دو فیلمی هستند که در این روزها از فروش خوبی در سینما سپیده برخوردارند و مخاطبین استقبال خوبی از این دو فیلم می‌کنند.

مهدی نیک‌آیین، مدیر سینما سپیده درباره وضعیت استقبال از این سینما در این روزها به سایت هنروتجربه گفت: میزان استقبال از سینماهای کشور در دوران کرونایی تقریبا به همان روال سابق و عادی خود ادامه دارد و قطعا با روزهای طلایی استقبال مردم از سینماها فاصله زیادی داریم.

مدیر سینما سپیده با اشاره به اکران فیلمهای بدنه و مخاطب پسند اظهار کرد: در مدت یک سال و نیم گذشته از زمان شیوع ویروس کرونا، فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی فروش بهتری نسبت به دیگر فیلمها داشت و اکنون اکران این فیلم به اتمام رسیده است.

او با بیان اینکه نبود تبلیغات مناسب تلویزیونی و شهری در میزان استقبال مردم از سینماها تاثیر مستقیمی دارد عنوان کرد: پس از این همه مدت از بازگشایی و فعالیت سینماها هنوز بسیاری از مردم از باز بودن سینماها اطلاعی ندارند و بارها عابرین عبوری از ما می‌پرسند سینما باز است یا نه. تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردها تبلیغاتی برای اکران فیلمهای جدید هم تا جایی که من می‌دانم نداریم و این اطلاع نداشتن بر میزان فروش تاثیر مستقیمی دارد.

نیک‌آیین ضمن تاکید بر مخاطبین ثابت و فرهیخته فیلمهای «هنروتجربه» اظهار کرد: فیلمهای «هنروتجربه» همیشه مخاطبان خاص خودش را دارد و در دوران کرونا هم این مخاطبین خودشان پیگیر اکران فیلمهای جدید بودند و خوشبختانه سینما سپیده یکی از سینماهایی است که این دسته از تماشاگران سینمای هنری و تجربی به دیدن فیلمها می‌آیند.

مدیر سینما سپیده با اشاره به فروش خوب دو فیلم «هنروتجربه» گفت: فیلم سینمایی «بوتاکس» به کارگردانی کاوه مظاهری و همچنین فیلم سینمایی «آبجی» ساخته مرجان اشرفی‌زاده دو فیلمی هستند که در این روزها از فروش خوبی در سینما سپیده برخوردارند و مخاطبین استقبال خوبی از این دو فیلم می‌کنند.

نیک‌آیین تصریح کرد: بسیاری از فیلمهای «هنروتجربه» به دلیل ذات هنری و تجربی بودن آنها و نوآوری‌ها و داستان‌های مناسب مورد توجه مخاطبین سینما دوست قرار می‌گیرد. سینما سپیده به دلیل محل جغرافیایی آن که در میدان انقلاب قرار گرفته، از قدیم محل رفت و آمد دانشجویان و افراد کتابخوان و سینه‌فیل است و به همین دلیل این قشر از مردم از مخاطبان اصلی و ثابت «هنروتجربه» هستند.