هنروتجربه: آیین دیدار بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» جمعه ۱۹ شهریورماه در خانه هنرمندان برگزار شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، آیین دیدار بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» عصر جمعه ۱۹ شهریورماه، ساعت ۱۸ در فضای باز خانه هنرمندان با حضور عوامل فیلمهای کوتاه و حاضرینی چون سحر عصرآزاد، رضا درستکار، جعفر صانعی‌مقدم مدیر عامل موسسه «هنروتجربه»، زهرا مشتاق، بایرام فضلی و … برگزار شد.

پیش از نمایش فیلم، آمین صحرایی کارگردان دو فیلم کوتاه «مرگ تدریجی» و «سنگبال» ضمن خوشامدگویی به حاضرین در صحبتی کوتاه گفت: ممنونم از همه شما که در این شرایط برای دیدن فیلمهایی ما که فرزندان ما هستند و به سختی آنها را ساخته‌ایم آمده‌اید. من در بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» دو فیلم کوتاه «مرگ تدریجی» و «سنگبال» را دارم. اکران این فیلم را تقدیم می‌کنم به روح دوست از دست رفته‌ام الناز فاطری که دستیار من بود و متاسفانه دو هفته پیش درگذشت. صحبت خودم را یک بیت از حافظ تمام می‌کنم: «حافظ تو ختم کن که هنر خود عیان شود/ با مدعی نزاع و محاکا چه حاجت است.»

پس از او آذر تجلی کارگردان فیلم کوتاه «ورای سکوت» روی سن آمد و بیان کرد: سپاسگزارم از همه شما که زحمت کشیدید و به مراسم آیین دیدار و نمایش بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» آمدید. از موسسه «هنروتجربه» کمال تشکر را دارم که ما را دور هم جمع کرده و تجربه بسیار خوبی از کار گروهی است. من برای اولین‌بار است که این تجربه دلنشین را دارم و امیدوارم شما هم به اندازه ما از دور هم جمع شدن و نمایش فیلمها لذت ببرید. همچنین از خانمها ابوالقاسمی و مهتاب کرامتی، تهیه‌کنندگان «ورای سکوت» تشکر می‌کنم. امیدوارم لذت ببرید.

کمال کچوئیان کارگردان فیلم کوتاه «آداپت» نیز ضمن خوشامدگویی در سخنانی کوتاه به حاضرین گفت: از موسسه «هنروتجربه» که حامی هنرمندان جوان و فیلمسازان مستقل است تشکر می‌کنم. همچنین از آمین صحرایی متشکرم که با اینکه به تازگی یکی از دوستانش را از دست داده و حال مناسبی ندارد اما به بهترین شکل با ما همراهی کرد. فیلم کوتاه «آداپت» در جشنواره فیلم کوتاه در بخش تجربی جایزه گرفت. خیلی دوست داشتم عوامل فیلم هم حضور داشته باشند که متاسفانه به دلیل مشغله کاری نتوانستد بیایند. پرستو قائدرحمت بازیگر «آداپت» در جمع حضور دارد و از او ممنونم. امیدوارم از تماشای این بسته فیلم کوتاه لذت ببرید.

این بسته شامل ۶ فیلم کوتاه «خراش» اثر مجید امینی، «مرگ تدریجی» اثر آمین صحرایی، «آداپت» اثر کمال کچوئیان، «ورای سکوت» اثر آذر تجلی، «سنگبال» اثر آمین صحرایی و «فیلمرغ» اثر امیرمسعود سهیلی است.

در پایان مراسم آیین دیدار، بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» با حضور جمع زیادی از مخاطبین به نمایش درآمد.