هنروتجربه: فیلم کوتاه «تی‌تی» به کارگردانی مرضیه فخار پس از چهار جلسه فیلم‌برداری در تهران به پایان رسید.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط‌ عمومی گروه، تولید فیلم کوتاه «تی‌تی» به نویسندگی و کارگردانی مرضیه فخار با پشت سر گذاشتن چهار روز فیلم‌برداری، به پایان خود رسید و وارد مرحله تدوین و صداگذاری شد. تهیه‌کنندگی این فیلم ۱۵ دقیقه‌ای را مسلم سالاری و زیبا دل‌افروز بر عهده داشته‌اند.

در خلاصه‌داستان این فیلم آمده: «زنی پس از پنج سال زندگی مشترک درست زمانی که تمامی اقدامات را برای عمل تغییر جنسیتش انجام داده، متوجه می‌شود باردار است.»

مرضیه فخار درباره تولید این فیلم می‌گوید: «هدف و دغدغه‌ام در وهله اول نمایش درونیات زنی با تمایلات مردانه بود، طوری که از کلیشه‌ها فاصله داشته باشد و ما فقط ظاهر مردانه و نخ‌نماشده این افراد را نبینیم. در وهله دوم نیز نشان‌دادن این موضوع که حس مادرانگی بالاترین و خاص‌ترین حس دنیاست، تا جایی که باعث می‌شود در یک لحظه از تمام خواسته‌هایت دست بکشی که فقط فرزندت را در آغوش بگیری».

فخار از سال ۸۶ در رادیو، تلویزیون و سینما به عنوان نویسنده،گوینده، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز فعالیت داشته و پس از چند سال تدریس در حوزه فیلم‌نامه‌نویسی،کارگردانی و ساخت چند فیلم کوتاه، فیلم پرچالش و دشوار «تی‌تی» را نوشته و کارگردانی کرده است.

فریبا طالبی، نیوشا شهریوری، مریم حسن‌زاده، مهرزاد نیکنام، پروانه کاظمی، مبینا حسن‌زاده و روبیتا رستمی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«تی‌تی»/ دستیار یک کارگردان:کیانوش عینی، دستیار برنامه‌ریز و دستیار ۲ کارگردان: لیلا حسن‌نژاد، برنامه‌ریز: الهام‌السادات حسینی، منشی صحنه: حدیث بهرام‌خانی، مدیر فیلم‌برداری: محمد غزازانی، سرپرست گروه فیلم‌برداری: شیوا وندا، دستیار یک فیلم‌بردار: ایمان حبیبی، دستیاران فیلم‌برداری: مهدی دوستی و علی جوادی، تهیه‌کنندگان: مسلم سالاری و زیبا دل‌افروز، دستیار تهیه‌کننده: سهراب سالاری، مدیر تولید: پیام فرامرزیان، طراح صحنه و لباس: ستاره قره‌گوزلو، دستیار: پویان عینی، طراح و اجرا گریم: عاطفه رضایی، دستیاران گریم: فاطمه تهمتن/ مجید آریان‌پور، مدیر صدابرداری: حسین سلیمی، صدابردار: امیرعلی شهلایی، مدیر تدارکات: امید غفوری، خدمات: علی حمیدی، حمل‌ونقل: مرتضی خرمی و اکبر کاوه، سینه‌موبیل: مجید اسماعیل‌زاده،گرافیست: مهدی فخار، عکاس: خاطره سالاری، روابط‌عمومی و مشاور رسانه‌ای: احمدرضا حجارزاده.

برچسب‌ها: