هنروتجربه: فهرست اسامی آثار «کوتاه داستانی» در بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اعلام شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، اسامی آثار منتخب «کوتاه داستانی» در بخش ملی سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به شرح زیر است:

۱. «آپارات»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسن نجم آبادی

۲. «اژدها لازم می‌شود»، به کارگردانی سامان غنائمی و تهیه‌کنندگی جواد موحد- محصول باشگاه فیلم سوره

۳. «اینجا خانواده زندگی می‌کند (پوستر)»، به کارگردانی ابوذر حیدری و تهیه‌کنندگی مهدیه سادات محور جعفری- محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج

۴. «برای بار دوم»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لیلا اخباری

۵. «برنده»، به کارگردانی علی کیوان و تهیه‌کنندگی مهدی مقدم

۶. «بلاگر»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی صابر تتارچه – محصول انجمن سینمای جوانان ایران

۷. «پاور (power)»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نظیر میرزایی

۸. «تی‌ یره»، به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی وحید کشاورز- محصول انجمن سینمای جوان دفتر رودبار

۹. «خط‌های سفید»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جلال ساعدپناه

۱۰. «درختان خیابان ولیعصر یا: امپرسیون»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عماد حسینی‌فرد

۱۱. «دوچرخه‌باز»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهسا امیری

۱۲. «رآی»، به کارگردانی سپیده برنجی و تهیه‌کنندگی سپیده برنجی و مجتبی بیات

۱۳. «عملیات طبقه دوم»، به کارگردانی محمدحسین تفرشی و تهیه‌کنندگی سمیرا شجاعی- محصول موسسه فرهنگی بیان عصر

۱۴. «عمو نوروز و سین هشتم»، به کارگردانی مهدی نعمتی مقدم و تهیه‌کنندگی پریسا نعمتی مقدم

۱۵. «کفش دزدک»، به کارگردانی محمد پایدار و تهیه‌کنندگی حامد یامین‌پور – محصول باشگاه فیلم سوره

۱۶. «گُنجیدو» به کارگردانی محمد نوری و تهیه‌کنندگی محمد نوری و انجمن سینمای جوانان ایران

۱۷. «منم سمیرا»، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی متین رکن

۱۸. «وادیار»، به کارگردانی مرجان خسروی و تهیه‌کنندگی مهدیه سادات محور و میلاد خسروی- محصول انجمن سینمای جوانان ایران دفتر چهارمحال و بختیاری

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ، با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰(۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) در دو بخش مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل، برگزار خواهد شد.