هنروتجربه: آیین دیدار فیلم سینمایی «تا ۱۰ بشمار» به کارگردانی فرید ولی‌زاده شب گذشته ۲۱ مهر با حضور هنرمندان و عوامل فیلم برگزار شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، مراسم آیین دیدار فیلم سینمایی «تا ۱۰ بشمار» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی فرید ولی‌زاده و نویسندگی کیانوش اسلامی همزمان با آغاز اکران در سینماهای «هنروتجربه» روز چهارشنبه ۲۱ مهرماه در موزه سینما برگزار شد.

بهمن فرمان آرا، غزال نظر بازیگر، فرید ولی‌زاده کارگردان، مسعود حمیدیان مدیر صدابرداری، سعادت بستام تدوینگر و برخی از بازیگران و عوامل فیلم از جمله حاضران این مراسم بودند.

پیش از نمایش فیلم فرید ولی‌زاده کارگردان «تا ۱۰ بشمار» در سخنانی کوتاه ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در این مراسم گفت: باید از حضور بهمن فرمان آرا که ستون سینماست، در این مراسم تشکر کنم.

وی با اشاره به اینکه «تا ۱۰ بشمار» فیلمی تجربی است و باید توقع اثری تجربی از آن داشت، بیان کرد: امیدوارم فیلم را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

داستان «تا ۱۰ بشمار» روایت چند ساعت از زندگی زوجی با اختلاف سنی زیاد است که در مسیر‌ی با چالش گفتمان وارد ماراتنی مسابقه‌گونه تا شماره ۱۰ می‌شوند.

منوچهر زنده‌دل، غزال نظر، الناز باطنی، مانیا بابایی، بهرام حسینی، آرش یزدان و امیر نظر از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

عوامل این فیلم عبارتند از طراح، تهیه‌کننده و کارگردان: فرید ولی‌زاده، نویسنده: کیانوش اسلامی، مدیر فیلمبرداری: حسین قلی‌پور، مدیر صدابرداری: مسعود حمیدیان، طراح صحنه و لباس: قاسم مربی، تدوین: سعادت بستام (TD)، آهنگساز: شهاب اکبری و جانشین تهیه و تولید: تبسم نعمتی.