هنروتجربه: علیرضا برازنده، مدیر فیلمبرداری و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر که فیلمبرداری فیلم کوتاه «آداپت» ساخته کمال کچوئیان را بر عهده داشته است به تماشای بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» آمد و در ویدئویی از دوستداران فیلم دعوت کرد که به تماشای این بسته در سینماهای «هنروتجربه» بنشینند.

به گزارش سایت هنروتجربه، علیرضا برازنده، مدیر فیلمبرداری در این ویدئو گفت: من بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» را که شامل شش فیلم است و در سینماهای «هنر و تجربه» اکران است به شما پیشنهاد می‌کنم. یکی از فیلم های این بسته یعنی «آداپت» اثر کمال کچوئیان را خودم فیلمبرداری کردم و فکر می‌کنم جزء فیلم‌های خیلی خوب تجربی است که موفق به کسب بهترین جایزه بهترین کارگردانی فیلم تجربی هم شده است.

برازنده اظهار کرد: کسانی که دوست دارند فیلم ببینند و دوستدار سینما هستند دعوت می‌کنم که این ۶ فیلم را ببینند؛ فیلم‌هایی که بچه‌های با استعدادی آنها را ساختند. من دیگر فیلم‌های بسته «شکست زمان» را هم دیدم و دوست دارم کسانی که دوستدار فیلم هستند آنها را ببینند.

بسته فیلم کوتاه «شکست زمان» شامل ۶ فیلم کوتاه «خراش» اثر مجید امینی، «مرگ تدریجی» اثر آمین صحرایی، «آداپت» اثر کمال کچوئیان، «ورای سکوت» اثر آذر تجلی، «سنگبال» اثر آمین صحرایی و «فیلمرغ» اثر امیرمسعود سهیلی است که از ۱۹ شهریورماه روی پرده سینماهای «هنروتجربه» رفته است.