هنروتجربه: اکران ویژه مستند «فوق مارتن» به کارگردانی سعید کشاورز با حضور علی عسگری کارگردان، امیررضا رنجبران و محمد حیدری عصر روز دوشنبه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی چارسو برگزار می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه، فیلم مستند «فوق ماراتن» به کارگردانی سعید کشاورز روز دوشنبه ۲۶ مهرماه ساعت ۱۶ با حضور علی عسگری، امیررضا رنجبران بازیگر و محمد حیدری بازیگر در پردیس سینمایی چارسو به نمایش در می‌آید.

این فیلم روایت مردی روستایی در اطراف شیراز است که توانسته مسافتی را به طول ۹۲ کیلومتر بدود و رکوردی جدید ثبت کند. او در ادامه تصمیم می‌گیرد رکورددار، دو ماراتن جهان شود…

در یادداشت کارگردان این فیلم آمده است که: «زندگی کارگری برایش ملالی بیش نیست….. او در کشتارگاه رویاهایش کار می کند…. دویدن تنها راه دور زدن این فضای کشنده است… او تا آنجایی که توان دارد می دود و در چند قدمی رویاها، تبدیل به یک آوا می شود… آوا ی محزون انسان … او قهرمان و ضد قهرمان این قصه است…»

فیلم «فوق ماراتن» منتخب سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، جشن خانه‌ سینما، جشنواره فیلم های مستقل بوینس ایرس، جشنواره درخت زردآلوی ارمنستان و بسیاری از مهمترین جشنواره های داخلی و خارجی بوده است…