هنروتجربه: دکتر مسعود پزشکیان، وزیر بهداشت دولت اصلاحات، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو و نایب رئیس اول مجلس دهم شورای اسلامی در متنی درباره فیلم سینمایی «پوست» ساخته برادران ارک نوشت: «فیلم در فضایی متفاوت و به زبان ترکی ساخته شده و روایت‌گر بخشی از داستان‌ها و افسانه‌های قدیمی مردم آذربایجان است. امیدوارم مسئولان فرهنگی با توجه به شرایط کرونایی حمایت‌های مادی و معنوی بیشتری از هنرمندان خلاق و خوش‌فکر کشورمان به عمل آورند.»

به گزارش سایت هنروتجربه، دکتر مسعود پزشکیان پس از تماشای فیلم سینمایی «پوست» به کارگردانی بهمن و بهرام ارک در صفحه اینستاگرام شخصی خود نوشت:

«در جهت حمایت و قدردانی از تلاش‌های هنرمندان و فیلمسازان جوان، همراه دوستان به تماشای فیلم سینمایی «پوست» ساخته برادران ارک نشستیم.

فیلم در فضایی متفاوت و به زبان ترکی ساخته شده و روایت‌گر بخشی از داستان‌ها و افسانه‌های قدیمی مردم آذربایجان است. امیدوارم مسئولان فرهنگی با توجه به شرایط کرونایی حمایت‌های مادی و معنوی بیشتری از هنرمندان خلاق و خوش‌فکر کشورمان به عمل آورند.»

فیلم «پوست» به کارگردانی بهمن و بهرام اراک، در سال ۱۳۹۷ در ژانر وحشت ساخته شد. این فیلم توانست در سیمرغ سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر در بخش «هنروتجربه» و همچنین بهترین موسیقی متن، برنده جایزه سیمرغ بلورین شود؛ تهیه‌کنندگی این فیلم را محمدرضا مصباح برعهده دارد؛ موسیقی «پوست» را بامداد افشار ساخته، فیلمبرداری آن بر عهده علی آبپاک و پوریا پیشگاهی بوده و کار تدوین را نیز محمدرضا نجاریان انجام داده است.