هنروتجربه: فیلم کوتاه «زنگ تفریح» ساخته‌ نوید نیکخواه ‌آزاد در پنجاه و پنجمین حضور جهانی در بیست و چهارمین دوره جشنواره بین المللی «لنسینگ شرقی» آمریکا رقابت می‌کند.

به گزارش سایت «هنر و تجربه»، به نقل از ایرنا، جشنواره فیلم لنسینگ شرقی (East Lansing Film Festival) باسابقه ترین جشنواره فیلم‌های غیرتجربی در ایالت میشیگان در آمریکا نام گرفته است.

بیست و چهارمین جشنواره فیلم «لنسینگ شرقی» (East Lansing Film Festival) بیستم آبان (۱۱ نوامبر میلادی) رسما آغاز به کار می کند و تا ۲۳ آبان (۱۴ نوامبر میلادی) ادامه خواهد یافت.

فیلم کوتاه «زنگ تفریح» با نام بین‌المللی «The Recess» پنجاه و پنج حضور جهانی را پشت سر گذاشته و هفت جایزه جهانی کسب کرده است.

این فیلم برگرفته از یک ماجرای واقعی است و قصه‌ یک دختر دبیرستانی را روایت می‌کند که می‌خواهد در طول زنگ تفریح و با کمکِ سه دوست خود مخفیانه از مدرسه خارج شود و برای تماشای مسابقه‌ فوتبال در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به ورزشگاه آزادی برود.

«زنگ تفریح» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی نوید نیکخواه آزاد ساخته شده و محصول شرکت پخش بین‌المللی «شمید فیلم» است.

عکس از نگار نیکخواه‌ آزاد است.