هنروتجربه: رییس سازمان سینمایی طی حکمی حبیب ایل بیگی را به سمت معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی منصوب کرد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی طی حکمی حبیب ایل بیگی را به سمت معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی منصوب کرد.

متن این حکم به این شرح است:

«برادر گرامی جناب آقای حبیب ایل بیگی

با عنایت به تجارب، تخصص و تعهد به موجب این حکم به عنوان معاون نظارت و ارزشیابی سازمان امور سینمایی منصوب می‌شوید.

اهمیت، پیچیدگی و لزوم تعامل و تدبیر در این معاونت و زیر مجموعه‌های حساس آن با عنایت به پیوستگی و ارتباط تنگاتنگ با صنوف سینمایی و انتظارات خاص اقشار مختلف مردم، نخبگان و فرهیختگان جامعه از سینما نیازمند تدبیر، تعامل، برنامه ریزی و آینده نگری در امور حساس و مرتبط این معاونت است.

اهم وظایف و انتظارات از حضرتعالی به شرح ذیل است:

– مدیریت موثر در تشکیل و نظارت بر حسن جریان امور در شوراهای پروانه ساخت و نمایش بر اساس مقررات و آیین نامه‌های مربوطه.

– نظارت و مدیرت راهبردی در ادارات کل تابعه به عنوان درگاه‌های اصلی مراجعه و تعامل اهالی و فعالان سینمایی با سازمان سینمایی.

– تصحیح و تدوین آیین نامه‌های تولید و عرضه آثار با عنایت به نیازهای روز، ضرورت‌ها، تکثر و تحولات حوزه تولید و عرضه فیلم‌ها با توجه به تنوع گونه و ساختارها.

– مدیریت و نظارت بر نحوه تاسیس، فعالیت و عملکرد موسسات فیلمسازی و دفاتر عرضه و پخش.

– تعامل و همفکری با مدیران موسسات تابعه سازمان در خصوص تولید محتوا و برگزاری جشنواره‌های ملی و تخصصی.

بدیهی است انتظارات واقعی مردم، نخبگان و گروه‌های مرجع در بهره گیری از هنر – صنعت سینما و تاکیدات و منویات مقام معظم رهبری و انتظارات ایشان از این هنر متعالی و رهنمودهای ارزشمندشان در بیانیه گام دوم و تحولات ساختاری عرصه فرهنگ جهت نیل به سینمای مطلوب و انقلابی می‌بایست وجهه همت شما در این مسند خطیر و همچنین، همه همکاران در دوره جدید باشد. توفیق روز افزونتان را از خداوند سبحان خواهانم.»

حبیب ایل بیگی متولد ۱۳۴۵ دانش آموخته کارشناسی علوم سیاسی و کارشناسی ارشد روابط بین الملل است. قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی خرداد ۱۳۹۶ تا آبان ۱۴۰۰، معاون فرهنگی و پژوهشی بنیاد سینمایی فارابی اسفند ۱۳۹۸ تا آبان ۱۴۰۰، مدیر سه دوره المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران ۱۳۹۸ تا ۱۴۰۰، معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی بهمن ۱۳۹۳ تا خرداد ۱۳۹۶، رییس هیات مدیره و مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران آذر ۱۳۹۲ تا بهمن ۱۳۹۳، دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ۱۳۹۳، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل حوزه هنری آذر ۱۳۸۹ تا آذر ۱۳۹۲ از جمله مسئولیت‌های وی بوده است.