هنروتجربه: فیلم نیمه بلند «اُرف» به نویسندگی و کارگردانی حجت عیدی و تهیه‌کنندگی سولماز صدقی و گلناز هزاره آماده نمایش شد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از  روابط عمومی پروژه، فیلم ۲۷ دقیقه‌ای «اُرف» ملودرامی اجتماعی با موضوع معلولیت کودکان و مشکلات معیشتی و درمانی این افراد و خانواده‌هایشان را سولماز صدقی و گلناز هزاره تهیه کرده‌اند. سولماز صدقی تا کنون کارگردانی و تهیه‌کنندگی شش فیلم مستند و کوتاه داستانی دیگر را هم برعهده داشته است.

سولماز صدقی در رابطه با تهیه‌کنندگی این فیلم توضیح داد: «من به عنوان تهیه‌کننده این فیلم موظف هستم این قشر از جامعه را به تصویر بکشم خصوصا کودکان معلول. به این دلیل که تمامی مستندهای که ساخته‌ام در رابطه با ژانر کودک است و هدف من همیشه حمایت ازحقوق کودکان بوده است چراکه این کودکان هستند که آینده جامعه را خواهند ساخت.»

علیرضا عسگری و نرگس نیک سیرت بازیگران اصلی این فیلم هستند و محمدمهدی بخشی به عنوان بازیگر خردسال نقش کودکی معلول را در این فیلم برعهده دارد.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از مجری طرح: محمدرضا نوری فروتقه، سرمایه‌گذاران: سولماز صدقی و گلناز هزاره مدیر فیلم‌برداری:‌ فردین ناصری، صدابردار: جواد یمغی، تدوین و صداگذاری:‌ سید علیرضا حسینی، طراح صحنه: سولماز صدقی، موسیقی: علیرضا حبیبی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: تهمینه مقدم، منشی صحنه: الهام اصغری، گریم: کیانا نورمحمدی، مدیر تولید: فریور خمسه، عکاس:‌ شهره فلاحی.

اخبار مربوط به حضور فیلم «اُرف» در جشنواره‌های داخلی و خارجی در روزهای آتی اعلام می‌شود.