هنروتجربه: فیلم کوتاه «حاصل» به کارگردانی پوریا پروینی و تهیه‌کنندگی مهدی معمارزاده زنجانی در اولین حضور بین‌المللی خود به جشنواره نخل وانیلی کالیفرنیا راه یافته است.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از مشاور رسانه‌ای، جشنواره نخل وانیلی کالیفرنیا در راستای حمایت از هنرمندان مستقل، به معرفی فیلمسازان و هنرمندان توانا و با استعداد از سراسر جهان می‌پردازد. در این دوره، فیلم کوتاه «حاصل» به کارگردانی پوریا پروینی و تهیه‌کنندگی مهدی معمارزاده زنجانی از بین ۱۰۰۲ فیلم رسیده به جشنواره، موفق به راهیابی و قرار گرفتن در لیست ۱۳ فیلم منتخب این جشنواره در کالیفرنیا شده است.

همزمان با راهیابی فیلم «کوتاه حاصل» به جشنواره نخل وانیلی کالیفرنیا از پوستر این فیلم نیز رونمایی شد. این فیلم به عنوان اولین فیلم جشنواره در نخستین روز داوری و نمایش (۱۳ می‌۲۰۲۲) روی پرده می‌رود.

فیلم کوتاه «حاصل» در مورد تاثیر شیوه‌های تربیتی والدین بر سرنوشت و آینده فرزندانشان است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: آتیلا برای فرار از تنبیه پدرش تصمیم به انجام کاری می‌گیرد که مسیر زندگی‌اش را تغییر می‌دهد.

آتیلا ربطی، مهرزاد نیکنام، فرشید رضوی، محمد ذولقدریها، سحر ذولقدریها، مهدی ربطی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

عوامل فیلم کوتاه «حاصل» عبارتند از: کارگردان: پوریا پروینی، تهیه‌کننده: دکتر مهدی معمارزاده زنجانی، نویسنده: هادی تدین، مدیر تصویربرداری: فرشید رضوی، صدابردار و تدوین و اصلاح و رنگ و نور: پوریا پروینی، آهنگساز: اتابک بابادوست، مدیر تولید: شهریار معمارزاده، دستیار موسیقی: ابراهیم خدابنده‌لو، طراح پوستر: پوریا پروینی.