هنروتجربه: رسول کاهانی نویسنده و کارگردان تئاتر و سینما از پیش تولید کار جدیدش خبر داد.

رسول کاهانی نویسنده و کارگردان تئاتر و سینما در گفتگو با خبرنگار سینمایی صبا درباره روند تولید سینمایی جدیدش مطرح کرد: فیلمنامه ای با موضوع خانوادگی نوشته ام که اکنون در مراحل پیش تولید آن هستیم.

کارگردان نمایش «شربت سینه» با اشاره به فیلم سینمایی «منگی» و شباهت فیلم جدیدش با آن افزود: سینمایی جدیدم نیز مانند فیلم «منگی» قرار است با هزینه های کم و بازیگران تئاتر جلوی دوربین برود.

کارگردان فیلم سینمایی «منگی» درباره همکاری با بازیگران تئاتر در دو اثر اخیرش مطرح کرد: اکثر بازیگران از دوستان عزیز من در حرفه تئاتر هستند و با شناختی که از آنها دارم انتخاب شده اند.

او ادامه داد: با این عقیده که بچه های تئاتر مشتاق کار تصویر هستم موافق نیستم چراکه تئاتری ها اکثرا اولویت و گزینه اولشان تئاتر است و با اعتقاد قلبی شدیدی تئاتر را از سینما بیشتر دوست دارند.

کارگردان نمایش «زبان اصلی» توضیح داد: همکاری من با هنرمندان تئاتر به این مفهوم نیست که قصد کار کردن با چهره های سینمایی را نداشته باشم و ممکن است اثر بعدی خود را با حضور چهره های مطرح سینما کارگردانی کنم ولی در حال حاضر بازیگران تئاتر گزینه‌های مناسب من برای این برای بازی در این فیلم هستند.

کارگردان نمایش «اَتینا» اظهار کرد: نام فیلم جدید را فعلا مطرح نمی‌کنم زیرا ممکن است با این نام مجوز نگیرد.

کاهانی در پایان گفت: قرار است طی یک هفته آینده با پایان مراحل پیش تولید فیلمبرداری این اثر را در تهران آغاز کنیم.

برچسب‌ها: