هنروتجربه: فیلم کوتاه «خانه بخت» به کارگردانی عادل معشوری نامزد بهترین فیلم از دو جشنواره امریکایی شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، فیلم کوتاه «خانه بخت» با نام بین‌المللی (House of Fortune) به کارگردانی عادل معشوری، نویسندگی و بازی نسیم افشارپور و تهیه‌کنندگی علیرضا معشوری، در جشنواره INDIEX FILM FEST امریکا که از ۴ تا ۲۱ نوامبر (۱۳ تا ۳۰ آبان) برگزار شده است، نامزد بهترین فیلمبرداری برای عادل معشوری شده است و همچنین در جشنواره Jersey Shore Film Festival امریکا که از ۲۵ تا ۳۰ نوامبر (۴ تا ۹ آذر) برپا شد، نامزد بخش Best Middle East Narrative Short (بهترین فیلم خاورمیانه) و نامزد دریافت جایزه High Intensity Drama Award شده است.

ضمنا در جشنواره جوایز آمریکای جنوبی (South America Awards) در چهار بخش بهترین بازیگری برای نسیم افشارپور، و بهترین فیلم، بهترین طراحی تولید و بهترین فیلم‌نامه نامزد دریافت جایزه شده است. این جشنواره از ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر) کار خود را شروع کرده است و تا ۳۰ دسامبر (۹ دی) ادامه خواهد داشت و برندگان خود را معرفی می‌کند.

فیلم کوتاه خانه بخت تاکنون از جشنواره‌های سمورنا ترکیه، جشنواره روت ۶۶ آمریکا و جشنواره ZTV امریکا جایزه بهترین بازیگری را برای نسیم افشارپور و از جشنواره سمورنا ترکیه جایزه بهترین فیلمبرداری را برای عادل معشوری به ارمغان آورده است.

فیلم کوتاه خانه بخت، در ادامه حضورهای بین‌المللی خود به چهارمین دوره بخش IRANFEST از هجدهمین جشنواره جهانی فیلم کوتاه سدیچیکورتو (SediciCorto) ایتالیا و جشنواره پاپی جسپر (Poppy Jasper International Film Festival) در امریکا در بخش مسابقه راه یافت است.

عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از:

تهیه‌کننده: علیرضا معشوری، کارگردان: عادل معشوری، نویسنده، بازیگر و مشاور کارگردان: نسیم افشارپور، صداپیشگان: نوشین مینایی‌فرد، پیمان محسنی، محمدامین ‌رشنوادی، عقیل بهرامی، صدابردار: مهران بهروزی‌نیا، فیلم‌بردار: عادل معشوری، طراح لباس: مهرنوش تقوی‌نیا، طراح گریم: نوید عسجدی، تدوین و صداگذاری: عادل معشوری – نسیم افشارپور، مترجم: آناهیتا دانش و مشاور رسانه‌ای: ایلیا شمس.

تولید و پخش «خانه بخت» توسط موسسه ترلان فیلم انجام شده است.