هنروتجربه: فیلم کوتاه «حاصل» (Result) به کارگردانی پوریا پروینی در دوره جدید جشنواره شبکه جهانی lift-off انگلستان به نمایش در می‌آید.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم کوتاه «حاصل» به کارگردانی پوریا پروینی و تهیه‌کنندگی مهدی معمارزاده زنجانی در دومین حضور بین‌المللی خود در دوره جدید جشنواره شبکه جهانی lift-off انگلستان به نمایش در می‌آید.

جشنواره first-time filmmaker online sessions که از مجموعه جشنواره ‌های شبکه جهانی lift-off است یک جشنواره آنلاین برای نمایش فیلم‌های کوتاه مستقل با دیدگاه‌های جدید از سراسر جهان است و فیلم‌های منتخب خود را به صورت متمرکز در دو استودیوی مطرح فیلمسازی به نام استودیو Pinewood انگلستان و استودیو Raleigh هالیوود در هر دوره از انتخاب به نمایش می‌گذارد.

فیلم کوتاه «حاصل» ساخته پوریا پروینی در دومین حضور بین‌المللی خود در اکران‌های آنلاین ماه جاری در این جشنواره حضور دارد.

بخش رقابتی جشنواره first-time filmmaker online sessions انگلستان در آوریل سال آینده برگزار و برگزیدگان معرفی خواهند شد.

«حاصل» پیش از این در جشنواره نخل وانیلی کالیفرنیا حضور یافته و از بین ۱۰۰۲ فیلم رسیده به جشنواره موفق به راهیابی و قرار گرفتن در لیست ۱۳ فیلم منتخب این جشنواره در کالیفرنیا شده بود.

فیلم «حاصل» درباره تاثیر شیوه‌های تربیتی والدین بر سرنوشت و آینده فرزندانشان است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «آتیلا برای فرار از تنبیه پدرش تصمیم به انجام کاری می‌گیرد که مسیر زندگی‌اش را تغییر می‌دهد…»

آتیلا ربطی، مهرزاد نیکنام، فرشید رضوی، محمد ذولقدریها، سحر ذولقدریها، مهدی ربطی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

عوامل فیلم کوتاه «حاصل» عبارتند از کارگردان: پوریا پروینی، تهیه‌کننده: دکتر مهدی معمارزاده زنجانی، نویسنده: هادی تدین، مدیر تصویربرداری: فرشید رضوی، صدابردار و تدوین و اصلاح و رنگ و نور: پوریا پروینی، آهنگساز: اتابک بابادوست، مدیر تولید: شهریار معمارزاده، دستیار موسیقی: ابراهیم خدابنده‌لو، طراح پوستر: پوریا پروینی.