هنروتجربه-سعیده شریعت رضوی: آیین دیدار فیلم سینمایی «سرانگشتان فرشته» به کارگردانی محسن آقالر شب گذشته ۲۲ دی با حضور هنرمندان و عوامل فیلم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سایت هنروتجربه، آیین دیدار فیلم سینمایی «سرانگشتان فرشته» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی محسن آقالر شب گذشته ۲۲ دی ماه همزمان با آغاز اکران در سینماهای هنروتجربه در موزه سینما برگزار شد.

محمدعلی ساربان بازیگر پیشکسوت، کاوه خداشناس بازیگر، ذبیح الله رحمانی تهیه کننده سینما، محمد حسینی نویسنده، حسن لطفی نویسنده، محسن ناصری طراح لباس، مجید شتی تدوینگر و عوامل پروژه از جمله محسن آقالر کارگردان، آرش مشورت و علی مدنی بازیگر، احسان کفاش مدیر فیلمبرداری پروژه، رضا رزم طراح صحنه و لباس و… از جمله مهمانان این مراسم بودند.

محسن آقالر خالق فیلم «سرانگشتان فرشته» پیش از نمایش فیلم ضمن بیان خوشامدگویی به مهمانان حاضر در سالن اظهار کرد: از اینکه این فیلم بعد از چند سال اکران می‌شود، خوشحالم و باید بگویم به همت موسسه هنروتجربه این اتفاق افتاده و لازم است همینجا از مدیران هنروتجربه تشکر کنم.

وی ادامه داد: فیلمسازان مستقل زیادی مشغول کار هستند که امکان راهیابی فیلم هایشان به چرخه اکران معیوب سینما وجود ندارد و هنروتجربه شاید امکان تنفسی برای من و همکارانم باشد که در فضای سینمای مستقل نفس بکشیم.

کارگردان «سرانگشتان فرشته» با بیان اینکه خوشحالی مضاعفش بعد از اکران فیلم دیدن دوستانی است که چند سال است آن ها را ندیده بود، گفت: شادی این لحظات مطمئنا بسیار پربارتر از تماشای فیلم برای من است.

آقالر درباره اثر خود توضیح داد: تلاش من این بوده است که این فیلم را با فضای ذهنی خود از سینما بسازم. از همان ابتدا که با سینما آشنا شدم دنبال فیلم ها و فیلمسازانی بودم که همیشه به دنبال نمایش پنجره یا دیدگاه جدید بودند و یک پیشنهاد تازه برای مخاطب داشتند. من هم تلاشم بر این بوده است پیشنهاد تازه ای را به مخاطب ارایه بدهم اینکه چه قدر موفق شدم یا نه مخاطب باید بگوید.

به گفته وی، «سرانگشتان فرشته» روی فیلمنامه از یک منطق ریاضی وار محض تبعیت می‌کند اما تلاش کرده است با دل و قلبش فیلم را بسازد و امیدوار است که کار به دل مخاطب بنشیند.

نویسنده «سرانگشتان فرشته» در پایان خاطرنشان کرد: دوست دارم این اکران را به استاد پیشکسوت عرصه بازیگری تئاتر و سینما محمد ساربان که زحمت کشیده و بعد از دو تا سه سال برای اولین نمایش مهمان من شد، تقدیم کنم. امیدوارم از دیدن فیلم خسته نشوید و من شما را ناامید نکنم.