هنروتجربه: ذبیح الله رحمانی در یاداشتی بر فیلم سینمایی «سرانگشتان فرشته» که از ۲۲ دی‌ماه بر پرده سینماهای «هنروتجربه» رفته، می‌نویسد: «فیلم برای کسانی که به دنبال داستان‌های مینی‌مالیستی شوک‌آور در دل حادثه انسانی که با اندیشه‌ورزی، در خلوت تنهایی خود به عشق ورزی می‌پردازند و سفر  شبانه را بهانه پرواز اتوپیایی فرض می‌گیرند، بسیار لذت‌بخش است.»

به گزارش سایت هنروتجربه، ذبیح الله رحمانی منتقد و تهیه‌کننده در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«آیین دیدار و نمایش فیلم سینمایی «سرانگشتان فرشته» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن آقالر در سینماهای «هنروتجربه» برگزار شد.

فیلم محسن آقالر داستان سفر شبانه اجباری در ابتدا، در دل تاریکی شب و در ادامه مسیر، خودنوشت قهرمان فیلم، مخاطب را به گرگ و میش زمانه و ذهنی سیال، سفر روایی خود را بنا می‌کند.

قهرمان فیلم مثل تراویس فیلم «پاریس تگزاس» ویم وندرس، فیلم «استاکر» و «نوستالگیا»ی آندره تارکوفسکی که در زندگی روزمره شان ریشه‌هاشان دور افتاده‌اند. به یک سفر خودشناسی و با عدم شناخت زیست محیطی و اجتماعی و با انسان‌ها مواجهه حضوری دارد که او را به سفر به ناشناخته‌ها ترغیب می‌کنند. در طول مسیر ناهموار و ناشناس، با ترس‌ها و امیدهایش به دنبال روزنه‌های امید فروخورده‌اش طی و طریق می‌کند.

انتخاب فضای سیاه و سفید در فضای سرد شبانه که رخوت و سستی درونش را برملا کرده و برای احیاء هر آنچه را در خواب و رویا دیده، عزمی راسخ پیدا نموده که به یک سفر اودیسه‌ وار بی‌برگشت را آغاز کند.

از طرفی دیگر طبیعت ناتورالیستی پیرامونی و حادثه‌های اندک و پرتنش را با گام‌های مطمئن طی کند.

فیلم برای کسانی که به دنبال داستان‌های مینی‌مالیستی شوک‌آور در دل حادثه انسانی که با اندیشه‌ورزی، در خلوت تنهایی خود به عشق ورزی می‌پردازند و سفر  شبانه را بهانه پرواز اتوپیایی فرض می‌گیرند، بسیار لذت‌بخش است.

بازی‌ها، تصویر، صدا، صدا سازی‌ها، تدوین و کارگردانی در خدمت کلیت فیلم چشم‌نوازی می‌کنند.»

فیلم سینمایی «سرانگشتان فرشته» اولین فیلم بلند داستانی محسن آقالر است که ساخت ۱۲ فیلم کوتاه داستانی و تجربی و تهیه‌کنندگی سه فیلم بلند ویدیویی را در کارنامه کاری خود دارد.

آرش مشورت، توفان مهردادیان، علیرضا مهران، علی مدنی، پیام نوروزی، محسن زرآبادی‌پور، عبدالله عاچپرین، لطف الله سیفی، عقیل تقی‌زاده، بهاره سلیمانی، امیر قدیم‌آبادی، میلاد مرادی‌نسب و ماه‌چهره خلیلی از جمله بازیگران «سرانگشتان فرشته» هستند.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: «فیلم حکایت مردی است که ابتدای آن آرزویی می کند، تمام طول فیلم نمایش تقدیری است که او را به سمت آرزویش می‌کشاند و ما نیز در این راه به او کمک می‌کنیم.»