هنروتجربه: فیلم «ده روز پایانی» به کارگردانی مریم ابراهیم‌وند و جواد مزدآبادی و به تهیه‌کنندگی مریم ابراهیم‌وند پروانه نمایش اکران هنروتجربه را دریافت کرد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی فیلم، «ده روز پایانی» زندگی شیوا و حامد را روایت می‌کند. آن‌ها زن و شوهری هستند که زیر یک سقف با هم زندگی می‌کنند ولی به دلیل مشکلات پیش آمده، حامد مجبور می‌شود برای همسرش شیوا خواستگار مناسبی پیدا کند. کوروش از حامد برای شیوا خواستگاری می‌کند. از طرفی حامد، کوروش را به عنوان همسری مناسب برای شیوا تأیید می‌کند».

نقش حامد را حسن جوهرچی بازی می‌کند که بعد از بازی در این نقش به رحمت خدا رفت. نقش شیوا را زیبا بروفه و نقش خواستگار را اردلان شجاع‌کاوه بازی می‌کند.

سایر عوامل اصلی این پروژه:

کارگردانان: مریم ابراهیم‌وند، جواد مزدآبادی– تهیه‌کننده: مریم ابراهیم‌وند- نویسنده: الهه احمدی- تصویربردار: آبتین سهامی- مدیر تولید: مجتبی برهانی‌زاده- صدابردار: محمدجواد یمنی- مدیر برنامه ریزی: شهرام ابراهیمی- دستیار اول کارگردان: مهدی برگ نیل- منشی صحنه: مونا قدمی- مدیر تدارکات: سیامک اسفندیاری- طراح گریم: مریم کرمی- طراح صحنه و لباس: محمد صادقی- دستیار دوم کارگردان: احمد ابراهیم‌وند.