هنروتجربه: در ادامه اکران فیلم سینمایی «تا ۱۰بشمار» در سالن‌های سینمایی هنروتجربه، برنامه نمایش این فیلم تا ۲۲ بهمن ماه منتشر شد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روایط عمومی فیلم، برنامه اکران فیلم سینمایی «تا ۱۰ بشمار» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فرید ولی‌زاه، در بازه زمانی برگزاری چهلمین دوره جشنواره فجر و نمایش فیلم‌های این جشنواره در سینما های کشور، از ۱۱ تا۲۲  بهمن ماه  منتشر شد.

بر اساس این برنامه تعداد سینماهای نمایش‌دهنده این فیلم در سراسر کشور مشخص شده است.

لازم به ذکر است این فیلم با نوجه به تعداد سینماهای نمایش‌دهنده فیلم و تعداد سانس‌های تخصیص داده شده به این فیلم یکی از پر مخاطب‌ترین فیلم‌های اکران شده در گروه سینمایی هنر و تجربه است.

داستان فیلم سینمایی «تا ۱۰ بشمار» روایت چند ساعت از زندگی زوجی با اختلاف سنی زیاد است که در مسیر‌ی با چالش گفتمان وارد ماراتنی مسابقه‌گونه تا شماره ۱۰ می‌شوند.

منوچهر زنده‌دل، غزال نظر، الناز باطنی، مانیا بابایی، بهرام حسینی، آرش یزدان و امیر نظر از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند. عوامل این فیلم عبارتند از طراح، تهیه‌کننده و کارگردان: فرید ولی‌زاده، نویسنده: کیانوش اسلامی، مدیر فیلمبرداری: حسین قلی‌پور، مدیر صدابرداری: مسعود حمیدیان، طراح صحنه و لباس: قاسم مربی، تدوین: سعادت بستام (TD)، آهنگساز: شهاب اکبری و جانشین تهیه و تولید: تبسم نعمتی. سعید گلزار مدیر روابط عمومی سینما و مشاور رسانه‌ای موسسه فوژان فیلم.