هنروتجربه-سعیدحضرتی: بهمن ارک نویسنده و مشاور کارگردان فیلم سینمایی «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس می‌گوید فیلم ساخته شده را دوست دارم و به نظرم «ملاقات خصوصی» عاشقانه‌ای است که واجد حالی است که هر فیلمی به آن حال نمی‌رسد. ترکیب بازیگران و بازی‌ها، فیلمنامه، موسیقی و کارگردانی شمس در فیلم به شکل متناسبی کنار هم قرار گرفته‌اند و حال و هوای خاصی دارد که نمونه‌اش کمتر دیده و ساخته شده است.

بهمن ارک که بازنویسی فیلمنامه «ملاقات خصوصی» را همراه با امید شمس و دکتر نادره سادات سرکی بر عهده داشته و در این فیلم مشاور کارگردان هم بوده است درباره این همکاری مشترک به خبرنگار سایت هنروتجربه بیان کرد: من و امید شمس دانش آموخته مدرسه ملی سینمای ایران هستیم، سال‌های زیادی با هم دوستی داریم و در فیلم‌های مختلفی با هم همکاری مشترک داشته‌ایم. «ملاقات خصوصی» در ادامه همکاری و رفاقت ما شکل گرفت و خوشحالم این فیلم در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد که امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

وی درباره نگارش فیلمنامه عنوان کرد: طرح و ایده فیلمنامه «ملاقات خصوصی» که توسط امید شمس و علی سرآهنگ نوشته شده بود دوباره توسط دکتر نادره سادات سرکی، امید و من بازنویسی شد و فیلمنامه نهایی با همفکری و ایده‌های همه ما شکل گرفته است.

او با بیان اینکه «ملاقات خصوصی» فیلم با احساس و متفاوت و متوازنی است که مخاطب خود را دست کم نمی‌گیرد اضافه کرد: فیلم ساخته شده را دوست دارم و به نظرم «ملاقات خصوصی» عاشقانه‌ای است که واجد حالی است که هر فیلمی به آن حال نمی‌رسد. ترکیب بازیگران و بازی‌ها، فیلمنامه، موسیقی و کارگردانی شمس در فیلم به شکل متناسبی کنار هم قرار گرفته‌اند و حال و هوای خاصی دارد که نمونه‌اش کمتر دیده و ساخته شده است.

کارگردان فیلم کوتاه «حیوان» با اشاره به اینکه در انتخاب بازیگران با کارگردان همفکری داشتیم افزود: با توجه به فیلمنامه و مختصات نقش‌ها با امید شمس گپ و گفت‌های مفصلی داشتیم تا به بهترین انتخاب ممکن برسیم. احساس من این بود که فیلم، فیلم خود من است و برای هر بخشی با همدیگر صحبت و تبادل نظر داشتیم.

کارگردان فیلم سینمایی «پوست» بیان اینکه امیدوارم مخاطبان جشنواره فیلم فجر «ملاقات خصوصی» را دوست داشته باشند اظهار کرد: مطمئن هستم اتفاق خوبی برای «ملاقات خصوصی» در چهلمین جشنواره فجر خواهد افتاد و مورد توجه هیات داوران قرار خواهد گرفت.

بهمن ارک در پایان خاطرنشان کرد: از علی مجیدی سرمایه‌گذار «ملاقات خصوصی» که حامی ما بود و امیر بنان تهیه‌کننده فیلم که از مرحله فیلمنامه تا اجرا با سختی‌های کار کنار آمد کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم.