هنروتجربه: فیلم ‌کوتاه «زنگ تفریح» ساخته نوید نیکخواه آزاد در هفتاد و چهارمین حضور جهانی به پانزدهمین جشنواره «جکسون‌ویل» در آمریکا راه یافت.

به گزارش سایت هنروتجربه، جشنوازه «جکسون‌ویل» آمریکا (Jacksonville Film Festival) فهرست کامل آثار حاضر در بخش های مختلف پانزدهمین دوره این روبداد را رسما اعلام کرده و فیلم کوتاه «زنگ تفریح» ساخته نوید نیکخواه آزاد در بخش تمرکز بر ایران (Iran to Jax Shorts) این جشنواره به نمایش درمی آید. جشنواره «جکسون‌ویل» آمریکا امروز، ۱۵ بهمن (۴ فوریه میلادی)، آغاز به کار می‌کند و تا ۱۷ بهمن (۶فوریه میلادی) ادامه خواهد یافت.

جشنواره «جکسون‌ویل» آمریکا رویدادی بین المللی است که به‌صورت سالانه در شهر «جکسون‌ویل» برگزاری می‌شود و در بخش‌های رقابتی و غیر‌رقابتی این رویداد به نمایش آثار داخلی و بین‌المللی می‌پردازد.

جشنواره فیلم «جکسون‌ویل» با ایجاد بستری مناسب پلی میان فیلمساز و مخاطب برقرار می‌کند و به صنعت فیلم در جکسونویل نفسی تازه می‌بخشد.

فیلم کوتاه «زنگ تفریح» با نام بین المللی «The Recess» در هفتاد و پنج جشنواره بین المللی به رقابت پرداخته و یازده جایزه جهانی کسب کرده است.

موژان کردی در نقش سحر، ریحانه نبی‌یان در نقش طهورا، نیلوفر شکوهی‌نیا در نقش آیدا، غزل خلیلی در نقش سارا بازیگران این فیلم کوتاه هستند.

«زنگ تفریح» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی نوید نیکخواه آزاد ساخته شده و محصول «شمید فیلم» است.

عکس از نگار نیکخواه‌آزاد است.