هنروتجربه: «نگهبان شب» به کارگردانی رضا میرکریمی و «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر در خانه چهلمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه، هفتمین روز از چهلمین جشنواره فیلم فجر همزمان با یکشنبه ۱۷ بهمن ماه قرار است طبق روال روزهای گذشته ۲ فیلم سینمایی به نمایش گذاشته می‌شود. بر همین اساس آثاری چون «نگهبان شب» به کارگردانی رضا میرکریمی و «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر نمایش داده می‌شود.

رضا میرکریمی با «نگهبان شب» قرار است ساعت ۱۳ مهمان خانه جشنواره شود. محسن کیایی، تورج الوند، لاله مرزبان، علی اکبر اصانلو، صفورا خوش طینت، فهیمه هرمزی، زهرا اسلامی، پرهام غلاملو، محمدصادق ملک، علی غابشی، مهراد اکبرآبادی، ایمان سلگی، نوید بانی با حضور افتخاری ویشکا آسایش و کیومرث پوراحمد بازیگران ساخته جدید این کارگردان و تهیه کننده سینما هستند.

فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» (باکری) به کارگردانی و بازیگری هادی حجازی‌فر و تهیه‌کنندگی حبیب‌اله والی‌نژاد نیز ساعت ۱۶ نمایش داده می‌شود. در واقع این فیلم سینمایی یک مینی‌سریال است که برای تلویزیون ساخته شده است و یک نسخه سینمایی از آن برای حضور در چهلمین جشنواره فیلم فجر آماده شده است. هادی حجازی‌فر، ژیلا شاهی، وحید حجازی‌فر، معصومه ربانی‌نیا، وحید آقاپور و روح‌الله زمانی، بازیگران این فیلم سینمایی‌اند.

فیلم سینمایی «نیاز» به کارگردانی علیرضا داودنژاد قرار است در بخش نمایش آثار گنجینه ساعت ۲۰:۳۰ روی پرده برود.

همچنین فیلم مستند «تفنگ برادرم» نیز رأس ساعت ۲۰:۳۰ در بخش مسابقه مستند برای علاقه مندان اکران می‌شود.