هنروتجربه: مهلت ارسال طرح به بخش کارگاهی سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» به پایان رسید و اعضای دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی و ارتباط با رسانه جشنواره ملی «سایه»، مهلت ارسال طرح به بخش کارگاهی سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» که تا ۲۰ بهمن ماه تمدید شده بود، به پایان رسید.

بر این اساس، با اتمام مهلت ارسال طرح برای ثبت نام در بخش کارگاهی سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه»، تعداد ۱۶۴ طرح به دبیرخانه ارسال شده است که این طرح های ثبت شده پس از بررسی هیأت انتخاب اولیه به بخش‌دوم و پرزنت حضوری راه پیدا خواهند کرد و طرح های راه یافته به مرحله دوم هفته اول اسفند ماه اعلام خواهد شد.
همچنین، لیست هیأت انتخاب اولیه بخش کارگاهی نیز همزمان با لیست طرح های راه یافته به مرحله دوم اعلام می‌شود.

بخش کارگاهی سیزدهمین جشنواره ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» با رویکرد استعدادیابی و با روش پیچینگ «ارائه‌‌ طرح» توسط مجید برزگر، سعید نجاتی، آرمان فیاض و تی‌یام یابنده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اعضای دبیرخانه سیزدهمین جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» معرفی شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

دبیر جشنواره: محمد حسین یاوری
معاون دبیر و مدیر بخش کارگاهی: علی زارعی
مدیر بخش رقابتی: احمد معارف وند
مدیر روابط عمومی: آزاده فضلی
مدیر دبیرخانه: مه‌گل خادم الفقرا
مدیر برنامه ریزی: الهه اسماعیلیان
مدیر نشریه: زینب غضنفری و مریم سلطانی
مدیر سمعی بصری: بنیامین بنایی نژادیان
مدیر نشست ها: مهتاب احمد خان بیگی
مدیر سایت: سوگند جوادی محشتم
مدیر هنری: پدرام فتاحی و سحر فراهانی
موشن گرافی: امیر علی معصومی‌فر
معاون بخش کارگاهی: زهرا شفیعی
معاون روابط عمومی: نرگس باقری
مدیر بزرگداشت: محمد مهدی عبدی

سیزدهمین دوره‌ جشنواره ملی دانشجویی فیلم کوتاه ‌‌‌‌‌‌‌‌«سایه» از اسفند ماه ۱۴۰۰ الی اردیبهشت ۱۴۰۱ به دبیری محمدحسین یاوری برگزار می‌شود. شرکت کنندگان برای ارسال آثار خود در بخش رقابتی تا ۳۰ بهمن ماه فرصت دارند.