هنروتجربه: آیین دیدار فیلم سینمایی «بی‌سر» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی شب گذشته ۲۵ بهمن ماه با حضور هنرمندان و عوامل فیلم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سایت هنروتجربه، آیین دیدار فیلم سینمایی «بی‌سر» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی و تهیه کنندگی روح الله برادری و سمیرا برادری شب گذشته ۲۵ بهمن در سالن سینماتوگراف موزه سینما با حضور بازیگران، هنرمندان و عوامل فیلم برگزار شد.

در این مراسم جمعی از بازیگران از جمله مسعود رایگان، آتیلا پسیانی، حبیب رضایی، لیلا زارع، رویا تیموریان، الهام کردا، ناصر سجادی حسینی، فرید سجادی حسینی، مهدی کوشکی، شهره سلطانی، امیر غفارمنش، محمدرضا غفاری، دنیا مدنی، ماریا شلکنوا، مهسا باقری، ایرج شهزادی، سام کبودوند، آیدا ماهیانی، میثم رازفر، بهنام شریفی، مریم مشهور و شیوا سرمست، تهیه کنندگانی از جمله بهروز نشان، حسن مصطفوی، سعید خانی، مصطفی احمدی، فیلمسازانی از جمله ارسلان امیری، آرش سجادی حسینی، بهمن کامیار و نوید دانش، منتقدانی از جمله علی علایی، میثم محمدی، سحر عصرآزاد، ساقی سلیمانی و رضا صائمی، سهراب خسروی تدوینگر، روزبه روزبهانی عکاس، عماد خدابخش تدوینگر، پیام لاریان و رسول رخشا نویسنده، علی شاهانی و محمدحسین حیدر سرمایه گذاران فیلم، سمیرا برادری و روح الله برادری تهیه کنندگان اثر، کاوه سجادی حسینی کارگردان و… حضور داشتند.

پیش از نمایش فیلم کاوه سجادی حسینی کارگردان «بی‌سر» ضمن خوشامدگویی به مهمانان در سخنانی گفت: خوشحالم که قرار است برای اولین بار فیلم را با شما تماشا کنم و امشب اولین اکران رسمی فیلم «بی‌سر» در ایران رقم می خورد.

وی ادامه داد: این اثر حاصل تلاش یک گروه رفیق بود یعنی همه دست به دست هم دادیم تا آن را خلق کنیم و من فکر می کنم جزو مستقل ترین فیلم‌های سینمای ایران است پس لازم می‌دانم از تک تک اعضای گروه تشکر کنم.

کارگردان «بی‌سر» در پایان صحبت‌های با اشاره به اینکه ایده این فیلم از یکی از کلاس های درسش می‌آید، مطرح کرد: آن زمان تلاش می کردم فیلم بسازم اما دائما به در بسته می خوردم و فیلمنامه هایم رد می شد تا اینکه ایده بسیار ساده ای به ذهن رسید که می شد با کمترین بودجه آن را ساخت پس به «بی‌سر» رسیدم و به کمک سمیرا برادری و روح الله برادری این فیلم را ساختم.

سمیرا برادری یکی از تهیه کنندگان «بی‌سر» نیز با تشکر از مهمانان برای حضور در این مراسم تصریح کرد: در این شرایط سخت کرونا حضور شما مایه خوشحالی است.

وی ادامه داد: پیش از هر چیز از سرمایه گذاران فیلم، بازیگران، عوامل و تمام کسانی که پای کار ایستادند، باید تشکر کنم چراکه این فیلم به معنای واقعی کلمه دوستانه ساخته شده است و دوستان بدون هیچ چشم داشتی کنار ما ایستادند تا فیلم را خلق کنیم.

یکی از تهیه کنندگان «بی‌سر» در پایان خاطرنشان کرد: «بی‌سر» قصه خودش را دارد اما دوست دارم از این فرصت استفاده کنم و اولین نمایش این فیلم را به سر بریده ای که در یکی از شهرها چرخانده شد، تقدیم کنم به امید آنکه دیگر از این دست اتفاقات در کشورمان رخ ندهد.