هنروتجربه: فیلم کوتاه «تاژبازی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی مهائی در جشنواره تصویر سال به نمایش در می‌آید.

به گزارش سایت هنروتجربه، فیلم کوتاه «تاژبازی» به نویسندگی و کارگردانی مهدی مهائی پنجشنبه ۱۴ اسفندماه ساعت ۱۶:۳۰ در خانه هنرمندان به نمایش در می‌آید.

فیلم کوتاه «تاژبازی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی مهائی داستان دلقکی را روایت می‌کند که در شهربازی کوچکی در ایران، سیبل توپ‌ها قرار می‌گیرد. او برای استخدام وکیل و گرفتن حق حضانت دخترش در دادگاه، نیاز به حقوقش دارد، اما صاحب غرفه شهربازی از دادن پول طفره می‌رود.

«تاژبازی» در لغت به معنی خیمه شب بازی‌ است و داستان انسان‌هایی را نمایش می‌دهد که مانند عروسک‌هایی به نخ کشیده شده، بازیچه دست آدم‌هایی هستند که در طبقه اجتماعی و اقتصادی بالاتری از آن‌ها زندگی می‌کنند.

بازیگران این فیلم کوتاه ۲۵ دقیقه‌ای که محصول سال ۹۹ است، عبارتند از خسرو احمدی، حامد وحید، بهروز قادری، بنیامین پیروانی، محمد خوشبخت و آنیسا رنجبر.

لازم به ذکر است فیلم «تاژبازی» به همراه فیلم‌های کوتاه «هفته شانزدهم» (هاشم جهرمی), «گوسفندان ما را خواهند بلعید» (مصطفی رستم پور و عاطفه رضایان) و «نام مُرده» (حسین میرزامحمدی) در بسته فیلم کوتاه چهارراه هم‌اکنون در سینماهای هنروتجربه رو پرده قرار دارد.